View Poll Results: Va place Clubul pinguinilor?

Voters
140. You may not vote on this poll
  • Super

    61 43.57%
  • E tare

    29 20.71%
  • Marfa

    42 30.00%
  • NU

    8 5.71%
Page 1125 of 2664 FirstFirst ... 1256251025107511151123112411251126112711351175122516252125 ... LastLast
Results 23,605 to 23,625 of 55939

Thread: Clubul pinguinilor. Pinguini, Jack si halatu'.

  1. #23605
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Esti prost, e clar, nu mai am nici un dubiu
    q.e.d.

    Am scris din greseala ce-l in loc de cel si in mintea ta asta inseamna ca nu stiu sa scriu:
    Te-ai apucat sa-mi scormonesti toate posturile(am 5000 pt a-mi cauta greseli, esti nebun:

    Invata mai sa pierzi, azi ai fost umilit, asta e, ti-am spus, te retragi si poate data viitoare scapi mai usor
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  2. #23606
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    40 de ani? , nu cred sa aiba atat de mult. oricum daca Bumbescu o sa confirme, promit ca o sa fiu mai respectuos cu el de acum inainte.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  3. #23607
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Tyler, te rog sa ma saluti cu "forza Steaua" de acum inainte
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  4. #23608
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    nu are 40, dar nu e chiar departe

  5. #23609
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Yoyo, tu de unde stii?
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  6. #23610
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bumbescu View Post
    Tyler, te rog sa ma saluti cu "forza Steaua" de acum inainte
    aaa, nici chiar asa. am spus ca o sa fiu respectuos, nu ca o sa ma comport ca un nepotel docil.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  7. #23611
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    N-ai cum,daca te educam eu nu ai fi fost rapidist
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  8. #23612
    OLTEAN Balaci's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Targu Jiu
    Posts
    8,661
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bumbescu View Post
    Esti prost, e clar, nu mai am nici un dubiu
    q.e.d.

    Am scris din greseala ce-l in loc de cel si in mintea ta asta inseamna ca nu stiu sa scriu:
    Te-ai apucat sa-mi scormonesti toate posturile(am 5000 pt a-mi cauta greseli, esti nebun:

    Invata mai sa pierzi, azi ai fost umilit, asta e, ti-am spus, te retragi si poate data viitoare scapi mai usor
    Bumbescule,nu ti-am scormonit prin posturi si nici nu vreau sa o fac,daca ma apuc sunt sigur ca gasesc multe greseli de genu,eu vorbem doar de ce am observat eu,plus mai e una,ti-a descoperit-o un galatean,daca vrei o gasesc si pe aia(l-ai amenintat apoi ca o sa i-o platesti,era un pusti de vreo 17 ani).
    Nu stiu,e pacat ca ai probleme cu scrisul,serios acuma,probabil e vina invatatoarei ca nu explica bine Sau ai vreo trauma din copilarie,stiu eu...

    @Tyler: era student la inceputul anilor 90,fa si tu un calcul.Ar trebui sa il respecti mai putin daca are 40 si pierde vreme pe aicea,luandu-se in gura cu toti copiii de 17-18 ani de pe forum(vezi Lover,Iulian Lazialu etc.) sau cu un prost ca mine

    P.S. Fuck,dadu gol Craiova

  9. #23613
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    pai daca era student la inceputul anilor '90 insemna ca are in jur de 35, iar asta nu-i tocmai o varsta venerabila. deci nu o sa mai fiu nici macar respectuos.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  10. #23614
    OLTEAN Balaci's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Targu Jiu
    Posts
    8,661
    Reputatie
    1
    Are cel putin 35,cel mult 38,in jurul varstei asteia

  11. #23615
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bumbescu View Post
    Yoyo, tu de unde stii?
    mi-a soptit o viorea

  12. #23616
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Balaci, numai tu te faci de ras, crede-ma; repet, ai fost facut de ras azi si acum, in loc sa stai cuminte in banca ta incepi cu prostii de-astea...
    Lover ala habar n-am cati ani are iar celalalt, Lazialul, el m-a tarat pe mine in arena, unde la inceput chiar am incercat sa-l fac sa inteleaga ca n-are sens sa continue...
    Daca pierd vremea e treaba mea, stai linistit ca nu pierd prea mult timp pe aici, iar referitor la varsta iar nu vad nici o problema, ti-am mai spus eu, important e cum gandesti si cum te simti.
    Decat un copil batran si prost ca tine, mai bine un "batran" tanar ca mine
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  13. #23617
    OLTEAN Balaci's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Targu Jiu
    Posts
    8,661
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bumbescu View Post
    Balaci, numai tu te faci de ras, crede-ma; repet, ai fost facut de ras azi si acum, in loc sa stai cuminte in banca ta incepi cu prostii de-astea...
    Lover ala habar n-am cati ani are iar celalalt, Lazialul, el m-a tarat pe mine in arena, unde la inceput chiar am incercat sa-l fac sa inteleaga ca n-are sens sa continue...
    Daca pierd vremea e treaba mea, stai linistit ca nu pierd prea mult timp pe aici, iar referitor la varsta iar nu vad nici o problema, ti-am mai spus eu, important e cum gandesti.
    Pai daca tu te iei in gura cu Lover(aged 17),cu Lazialul(aged 18-te-a tarat,dar daca erai "intelept"nu te bagai) si cu mine(un prost),ce spune asta despre tine?
    Mi-e cam frica sa nu suferi de sindromul Peter Pan
    Cu greselile gramaticale elementare mai e cum mai e,da cu atitudinea ta de copil de pe forum,e grav.Maturizeaza-te si tu odata,ce naibii

  14. #23618
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    eu v-as propune sa incetati... deja dureaza de prea mult tim ciondaneala asta, si chiar nu mai e interesant... faceti schimb de id-uri si vorbiti pe mess, ca discutiile astea chiar nu sunt in interesul forumistilor

  15. #23619
    OLTEAN Balaci's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Targu Jiu
    Posts
    8,661
    Reputatie
    1
    Bumbescu a dat-o pe trolling acuma Propun sanctionarea
    Vai Bumbescule,cum mi-ai demonstrat tu ca esti matur

  16. #23620
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    In general consider viata dura si ca daca cineva o cauta cu lumanarea trebuie sa o primeasca, indiferent de varsta. Trebuie sa recunosc insa ca pe tine trebuia sa te menajez

    Nu ma maturizez mai, ca nu vreau sa strang bani sa-mi fac casa in suburbii

    Ce trolling ma? Te-a mancat in cur din nou si ai venit sa ma ataci aici..
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  17. #23621
    OLTEAN Balaci's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Targu Jiu
    Posts
    8,661
    Reputatie
    1
    Bumbescule,e clar,iti trebuie o femeie,ca prea esti tanar si nelinistit
    E bine ca le-ai dat o lectie la toti minorii teribilisti de pe forum ce ne-am face fara tine?

  18. #23622
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Daca as fi mitocan ti-as propune ceva, dar tinand cont ca vrei s-o iei de nevasta si gandindu-ma la gusturile tale...renunt

    Eu ma iau in gura cu toti, indiferent de varsta, inclusiv cu vadim, deci stai linistit in privinta asta.

    Iti spun ceva, de data asta serios: o s-o furi in viata urat de tot, nu stii sa pierzi, nu stii cand sa te opresti si asta-i f grav.
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  19. 4th May 2007, 19:43

  20. 4th May 2007, 19:46

  21. 4th May 2007, 19:48

  22. #23623
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Pai de-asta iti spuneam de plagiat mai gugustiucule.

    Da mai balaci, n-am, sunt un amarat, traiesc de azi pe maine, n-am o mana,sunt schiop, sunt vai de mine....asta ca sa-ti urmez logica de fier

    Ce ma distreaza este ca daca ti-as fi spus eu asta, ai fi fost in stare sa pui o poza cu prietena ta, numai ca sa ne dovedesti ca exista:
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  23. #23624
    OLTEAN Balaci's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Targu Jiu
    Posts
    8,661
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bumbescu View Post
    Pai de-asta iti spuneam de plagiat mai gugustiucule.

    Da mai balaci, n-am, sunt un amarat, traiesc de azi pe maine, n-am o mana,sunt schiop, sunt vai de mine....asta ca sa-ti urmez logica de fier

    Ce ma distreaza este ca daca ti-as fi spus eu asta, ai fi fost in stare sa pui o poza cu prietena ta, numai ca sa ne dovedesti ca exista:
    Bumbescule nu era plagiat,era tehnica palimpsestului Da tu te prinzi mai greu.
    Sunt sigur ca nu esti sarac mai si poate ai fi si baiat frumos,da vezi tu,esti imatur,asta e problema ta.Sau doar esti frustrat si iti versi pe aicea nervii pe pustani.
    Apropo,replicile la adresa lui Iulian au fost mai mult decat mizerabile din partea unui om care se considera inteligent
    Cu prietena nu trebuie sa iti demonstrez,dar eu am asa o presimtire ca tu nu ai una

  24. #23625
    Констанца kerosene's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    TheOldestLivingCityInRO
    Posts
    5,130
    Reputatie
    1
    Bai,va rog,vorba lui Yoyo,certati-va si voi pe mess nu aici

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •