View Poll Results: pronostic

Voters
49. You may not vote on this poll
  • 1

    20 40.82%
  • x

    12 24.49%
  • 2

    17 34.69%
Page 5 of 13 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 85 to 105 of 262

Thread: Etapa 30: Pandurii - Craiova

  1. #85
    betandwin TaciAcolo's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    -
    Posts
    17,390
    Reputatie
    1
    ii bagam sub val...ca pe marinari

  2. #86
    no fun orbette's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    romania mediaevi
    Posts
    1,374
    Reputatie
    1
    grija numa sa nu va inecati :ras-plans:
    basmul tragi-comic: a fost odata ca niciodata...un roman
    tragedia shakespeariana: romanul se numea becali

  3. #87
    betandwin TaciAcolo's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    -
    Posts
    17,390
    Reputatie
    1
    lol ce iubita e frate stiinta la Tg-Jiu multimea in delir a asteptat-o la stadion 10 pusti care nici nu aveua buletin .....cea mai iubita echipa a olteniei

  4. #88
    Registered User
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    2,868
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by robyyy View Post
    lol ce iubita e frate stiinta la Tg-Jiu multimea in delir a asteptat-o la stadion 10 pusti care nici nu aveua buletin .....cea mai iubita echipa a olteniei
    lasa ca o sa vezi tu maine la meci, pe stadion cat de iubita este

  5. #89
    Registered User
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    2,868
    Reputatie
    0
    "Mititelu trebuie sa vina in genunchi ca sa ii dau meciul, altfel nu discutam, ii batem. Cred, totusi, ca ne va injura trei sferturi de stadion daca invingem Craiova", a declarat, joi, vicepresedintele Pandurilor, Viorel Temelescu.

    tare rau declaratia :ras-plans: :ras-plans:

  6. #90
    OLTEAN Balaci's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Targu Jiu
    Posts
    8,661
    Reputatie
    1
    Asta e,injura,injura Oricum,nu inteleg ce atata tevatura,jucam contra unei echipe clar inferioare noua in acest sezon,nu am prea pierdut pe acasa anul asta,asa ca e clar cine e favorita.Ma indoiesc sa fie vreo minune,Craiova poate spera cel mult la un egal

  7. #91
    sport legend Jus7M3's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,408
    Reputatie
    1
    Balaci clar inferioara in ce ?! ca meciul tur s-a terminat 2-2 asa ca faza cu clar inferioara e "vrajala" .. voi sunteti pe locul 9 noi pe 12 dar campionatul nu s-a terminat 6 puncte pt tine inseamna "clar inferior" ?! oricum fazele astea ieftine ma lasa indiferent total !!

    p.s. Craiova poate spera la ce vrea ea pt mine un egal inseamna esec !!
    Last edited by Jus7M3; 4th May 2007 at 00:34.
    [COLOR="Blue"][B][SIZE="3"]SUSTINERE EXTREMA, PASIUNE ETERNA[/SIZE][/B][/COLOR]

  8. #92
    DOCTOR Geografu's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    17,578
    Reputatie
    1
    Meci egal cred ca va fi dar cu multe goluri,poate un 2-2.Bafta ambelor echipe !
    Zbor pana la stele.

  9. #93
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    fanii pandurilor nu se bucura decat atunci cand vin cainii sau stelistii in tg jiu
    se umple stadionul la meciurile cu ei
    v-ati calcat tricourile cu steaua si dinamo? le-ati facut si dunga?
    Critica parerile sustinute de o persoana fara a recurge la "atac la persoana"

  10. #94
    betandwin TaciAcolo's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    -
    Posts
    17,390
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by nr.zece View Post
    fanii pandurilor nu se bucura decat atunci cand vin cainii sau stelistii in tg jiu
    se umple stadionul la meciurile cu ei
    v-ati calcat tricourile cu steaua si dinamo? le-ati facut si dunga?
    uita-te ce medie de specatori avem noi la stadion cu toate echipele ..nu mai abera

    Batem!"

    constant Guso este unul dintre cei mai buni oameni ai lui Neagoe īn acest sezon
    constant Guso este unul dintre cei mai buni oameni ai lui Neagoe īn acest sezon
    Decis Desi sustine ca s-a simtit bine la Craiova, Adnan Guso este convins ca "pandurii" vor cāstiga azi.

    Portarul "pandurilor", Adnan Guso, este de parere ca Universitatea de acum este mai slaba decāt echipa care termina pe locul al patrulea īn 2004, pe atunci internationalul bosniac evoluānd īn tricoul Stiintei.

    Cum vezi duelul de māine (n.r. - azi)?


    Va fi un meci foarte greu pentru noi, dar sunt convins ca vom cāstiga īn fata Universitatii. Sigur batem! Ne-am pregatit foarte bine, dar nu consider ca este un joc special.

    Cum a fost perioada petrecuta la Stiinta?


    Au fost doi ani si jumatate foarte frumosi la Craiova, īmi pare rau ca Stiinta a retrogradat, dar sa nu uitam ca doi ani am ajutat echipa sa nu retrogradeze. Sa nu mi se reproseze mie ca am bagat Craiova īn "B".

    Dar fanii nu te iarta pentru ca ai semnat cu Dinamo...

    N-am facut niciodata declaratii īmpotriva Craiovei, recunosc ca a fost una dintre cele mai frumoase perioade din viata mea. Nu mi-a propus nimeni contract īn Liga a II-a, eu chiar jucam la Universitatea daca venea cineva sa-mi spuna sa apar īn esalonul secund.

    Ce echipa ti se pare mai buna, Universitatea din 2004 sau cea de acum?


    Era mai valoroasa cea de atunci, doar am terminat campionatul pe locul al patrulea. Acum Stiinta are patru-cinci jucatori de certa valoare.

    Despre Bornescu ce parere ai?

    Mircea este un portar foarte bun si sunt convins ca poate prinde nationala, dar va avea concurenti valorosi īn Lobont si Coman.
    Last edited by TaciAcolo; 4th May 2007 at 10:52.

  11. #95
    OLTEAN Balaci's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Targu Jiu
    Posts
    8,661
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by nr.zece View Post
    fanii pandurilor nu se bucura decat atunci cand vin cainii sau stelistii in tg jiu
    se umple stadionul la meciurile cu ei
    v-ati calcat tricourile cu steaua si dinamo? le-ati facut si dunga?
    Se va umple si astazi cu Universitatea,n-ai tu grija.Autografe de la cine ai vrea sa ia,de la Dina?De la Njock? Asta e,momentan Craiova e o echipa de locul 12,ceea ce inseamna mediocru spre submediocru...cand o sa mai urce si ea o sa mai reapara si fanii Nu e cinstita faza,dar asa e viata!

  12. #96
    sport legend Jus7M3's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,408
    Reputatie
    1
    si pandurii pe locul 9 sunt in top !!

    e trist si regretabil ca in tg jiu "fanii" alearga dupa autocarul stelei .. fanii pandurilor sunt minoritari la ei in oras .. dar asa e viata !!
    [COLOR="Blue"][B][SIZE="3"]SUSTINERE EXTREMA, PASIUNE ETERNA[/SIZE][/B][/COLOR]

  13. #97
    betandwin TaciAcolo's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    -
    Posts
    17,390
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Jus7M3 View Post
    si pandurii pe locul 9 sunt in top !!

    e trist si regretabil ca in tg jiu "fanii" alearga dupa autocarul stelei .. iar fanii pandurilor sunt minoritari la ei in oras .. dar asa e viata !!
    unde ma minoritari ...tu te-ai uitat cati oamnei vin dupa Panadurii la stadion la meciul cu Jiul 7000 ..la voi oare cati o sa fie cand jucati cu jiul ??

  14. #98
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by balaci View Post
    Se va umple si astazi cu Universitatea,n-ai tu grija.Autografe de la cine ai vrea sa ia,de la Dina?De la Njock? Asta e,momentan Craiova e o echipa de locul 12,ceea ce inseamna mediocru spre submediocru...cand o sa mai urce si ea o sa mai reapara si fanii Nu e cinstita faza,dar asa e viata!
    eu nu am criticat ca nu cer autografe alor nostri (cu toate ca o vor face) am criticat ca cer stelei si dinamului
    se va umple stadionul pentru ca toata lumea tine cu Stiinta si dovada este faptul ca materialele cu pandurii nu se vand pe cand ale noastre da
    Critica parerile sustinute de o persoana fara a recurge la "atac la persoana"

  15. 4th May 2007, 12:46

  16. #99
    betandwin TaciAcolo's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    -
    Posts
    17,390
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by nr.zece View Post
    eu nu am criticat ca nu cer autografe alor nostri (cu toate ca o vor face) am criticat ca cer stelei si dinamului
    se va umple stadionul pentru ca toata lumea tine cu Stiinta si dovada este faptul ca materialele cu pandurii nu se vand pe cand ale noastre da
    vine stiinta mobilul ..o sa cumpere pustii aia 10 la numar care i-au asteptat la hotel

  17. #100
    sport legend Jus7M3's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,408
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by robyyy View Post
    vine stiinta mobilul ..o sa cumpere pustii aia 10 la numar care i-au asteptat la hotel
    dar dc venea steaua-mobilul cre'ca erai calare pe el !! spune drept !!
    [COLOR="Blue"][B][SIZE="3"]SUSTINERE EXTREMA, PASIUNE ETERNA[/SIZE][/B][/COLOR]

  18. #101
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    pai chiar si asa, aia 10 iau de la noi nu de la voi
    acu 1 luna ai vostrii se plangeau ca nu cumpara nimeni materiale cu panduriisi toata lumea intreaba de materiale cu stiinta
    te-ai uitat in statistica aia?
    uite un link direct: http://www.soccerstats.com/2khcrowd....nia&homeaway=3
    Critica parerile sustinute de o persoana fara a recurge la "atac la persoana"

  19. #102
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Jus7M3 View Post
    dar dc venea steaua-mobilul cre'ca erai calare pe el !! spune drept !!
    au uitat isteriile de la meciul cu steaua cand se aruncau in fata autocarului pt o poza cu banel
    Critica parerile sustinute de o persoana fara a recurge la "atac la persoana"

  20. #103
    sport legend Jus7M3's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,408
    Reputatie
    1
    din pacate nu .. imi mai aduc aminte si fazele penibile cand la un meci cu rapidul au inceput sa strige .... "[ ]" .. trist si regretabil !!
    [COLOR="Blue"][B][SIZE="3"]SUSTINERE EXTREMA, PASIUNE ETERNA[/SIZE][/B][/COLOR]

  21. #104
    betandwin TaciAcolo's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    -
    Posts
    17,390
    Reputatie
    1
    aia erau tot fanii stiintei care strigau steaua :ras-plans:

  22. #105
    sport legend Jus7M3's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,408
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by robyyy View Post
    aia erau tot fanii stiintei care strigau steaua :ras-plans:
    deh dc atat te duce capul ...

    da pe bune .. dc venea steaua-mobilul il goleai ..a ?!
    [COLOR="Blue"][B][SIZE="3"]SUSTINERE EXTREMA, PASIUNE ETERNA[/SIZE][/B][/COLOR]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •