Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 22 to 42 of 142

Thread: I love you Boro hau hau hau

  1. #22
    nvr trst nbody Zax's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,346
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by caine18 View Post
    tu de-aia regreti nu ?

    steaua ne-a facut destule bucurii anul trecut (2006) : Boro , real , lyon
    http://img409.imageshack.us/img409/6...0721021qv6.jpg


  2. #23
    On a river Charon's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    4,756
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Iceblu View Post
    pana la episodu boro eu tineam cu rapid si dinamo in cupele europene, intoleranta duce la intoleranta ...

    ei uite,eu nu sunt fals!
    nu am tinut,nu tin si nu voi tine vreodata cu Steaua ori Dinamo in cupele europene!
    nu pot fi adevarat sambata si fals miercuri!

    dar asta nu inseamna ca ies in strada si dansez cand pierdeti,ci pur si simplu va ignor!
    [B]Lungește Doamne boala, până se va coace poama![/B]

  3. #24
    Registered User
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    2,868
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by robyyy View Post
    ce stelist ma ..da la 2-0 pe ei cine se gandea ca mai rateaza calificarea ..decat carlos a crezut
    un prieten de-al meu a vrut sa faca pariu cu mine la 2-0 ca nu se duce steaua mai departe , si a avut dreptate .. . Oricum si eu cand am vazut ca boro a dat primul gol, mi-am dat seama ca steaua va pierde..atmosfera de acolo, valoarea jucatorilor, si multe altele

  4. #25
    C H A M P I O N SAMM's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Tara ros-albastra
    Posts
    4,209
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by LEGION View Post
    falsilor nu mai faceti pe moralistii, ca vedem cu totii ca si voi va bucurati de raul altuia!
    raul cui ma ??? al echipei Chelsea sau Manchester ???

    dinamo nici nu intra in ecuatia asta decat indirect si sunt multe de vorbit in cazul asta subiecte ar fi punctele aduse de Steaua si rapid, arbitrajul romanesc este corupt, blaturile facute de dinamo la inceputul campionatului etc
    Banel Nicolita a inteles, nu a fost offside, Dica, nu a fost offside la Dica. Dica, Dica, Dica du-te, Dica, Dica in fata lui 4 la 1
    Siii esteeeee goooooool. Iata bolta! Iata bolta ! Iata bolta ! Steaua este una dintre marile echipe ale Europei
    DOAR [B][SIZE="3"][COLOR="Red"]STEAUA[/COLOR][/SIZE] [/B]conteaza in Europa. Fara mizerii in UCL

  5. #26
    nvr trst nbody Zax's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,346
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by TYPI-STIINTA View Post
    un prieten de-al meu a vrut sa faca pariu cu mine la 2-0 pt steaua ca nu se duce steaua , si a avut dreptate .. . Oricum si eu cand am vazut ca boro a dat primul gol, mi-am dat seama ca steaua va pierde..atmosfera de acolo, valoarea jucatorilor, si multe altele
    mai tot timpu echipele englezesti au facut astfel de rezultate, nu neaparat pe valoarea lor...mai degraba datorita tribunelor ce creeaza presiune imensa pt adversari..daca meciul retur se juca la bucuresti ne calificam in finala la fel a fost si meciu Milan - Man daca returu se juca in Anglia se califica Manchesteru, Roma si Man au jucatori de valoarea apropiata...dar jucatorii Romei au intrat in panica si nu le-a mai iesit nimic datorita presingului si presiunii imense...

  6. #27
    Registered User
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    2,868
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by LEGION View Post
    ei uite,eu nu sunt fals!
    nu am tinut,nu tin si nu voi tine vreodata cu Steaua ori Dinamo in cupele europene!
    nu pot fi adevarat sambata si fals miercuri!

    dar asta nu inseamna ca ies in strada si dansez cand pierdeti,ci pur si simplu va ignor
    !
    tu stii ce a insemna pt multi suporteri nestelisti aceasta victorie?
    Iti spun eu ca daca steaua mergea in finala atunci, ziarele ne innebuneau 4-5 ani numai cu steaua mereu..si asa si acu` numai de steaua aud. Tin minte ca rapid trecuse de a 2-a echipa din germania, Hamburg, iar tot in acea zi Steaua trecuse de Betis (o echipa care lupta la retrogradare), iar pe prima pagina din ziar aparea mare o poza cu stelistii, iar in coltul de jos o poza mica cu rapidistii...de atunci am inceput sa prind boala pe ei. nu se poate asa ceva. ambele echipe sunt romanesti, nu poti sa lauzi mai mult una decat pe cealalta

  7. #28
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    asa cum noi nu am ajuns in finala,nici au au au nu vor ajunge in grupe.la cat bulan eu,vor da de o echipa tare in preliminarii.
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  8. #29
    CAMPION ! caine19's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    4,680
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SAMM View Post
    raul cui ma ??? al echipei Chelsea sau Manchester ???

    dinamo nici nu intra in ecuatia asta decat indirect si sunt multe de vorbit in cazul asta subiecte ar fi punctele aduse de Steaua si rapid, arbitrajul romanesc este corupt, blaturile facute de dinamo la inceputul campionatului etc
    samm.. te cauta aia pe la 9 .


    Voi (steaua si rapid) aveti 6 puncte in spate doar din meciurile directe , asa ca lasa-ne cu ABERATIILE si uitate ca becali recunoaste la tv ca face blaturi si nu ia nimeni nici o masura .

    Uite echipele din turul III :

    Anglia L3 și L4 (Arsenal și Liverpool)
    Italia L3 și L4 (Milan și Lazio)
    Spania L3 și L4 (Real Madrid și Sevilla)
    Franța L3 (Lens)
    Germania L3 (Werder Bremen)
    Portugalia L3 (Sporting Lisabona)
    Olanda: Ajax / Alkmaar / Twente Enschede / Heerenveen
    Grecia L2: AEK Atena
    Rusia L2: Spartak Moscova
    Scoția L1: Celtic Glasgow
    Belgia L1: Anderlecht
    Ucraina L1: Dinamo Kiev
    Cehia L1: Slovan Liberec
    Turcia L1: Fenerbahce

    Cred ca avem 50% sanse sa jucam in UCL
    [COLOR="Red"][SIZE="3"]all cops are bastards[/SIZE] [/COLOR]

  9. #30
    Anti-sclavi danpuric78's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Montreal, QC
    Posts
    4,622
    Reputatie
    1
    Bah, multa prostie e pe lumea asta. Da multa de tot.
    In primul rand prosti au fost cei care s-au bucurat cand boro a fost scoasa de steaua. Bineinteles ca steaua trebuia si inca mai trebuie criticata pentru blestematul acela de meci (mai ales marele antrenor Olaroiu), insa sa te bucuri de asta a fost si ramane o mare prostie.
    Ridicoli mai sunt si stelistii care umplu forumurile acum exultand de bucrie ca Dinamo nu merge in grupele Ligii. In primul rand e ridicol sa-i porti atat de mult altuia de grija.
    Si apoi demonstreaza inca odata ca o buna parte de stelisti sunt doar un ecou palid al ciobanului patron. Daca pe cioban il intereseaza Liga atunci si pe ei aia ii intereseaza. Ce conteaza ca vin dupa un campionat rata, ca n-au antrenor, ca echipa care mergea in semifinalele UEFA e terminata, ca din pacate nu prea mai joaca nimik cam de un an de zile, etc. Important e ca nu merge Dinamo in grupele Ligii.
    Cat despre dinamovisti ce pierdem daca Dinamo nu s-ar califica in grupele LOigii. Exact cam ce-au castigat stelistii. Adica nimik. Cateva milioane de euro in buzunarele patronului si in bugetul clubului risipite aiurea si cateva lectii de fotbal predate in fata unui stadion plin.
    Daca vrea sa joace in grupe, Dinamo trebuie sa treaca de trurl preliminar. Oricum calificarile astea din oficiu nu au nimik sportiv in ele.
    Cat despre stelisti, lasati frustrarile.Voi ati fost mult mai interesati de semifinalele CL decat Dinamo. Vedeti-va de echipa voastra, ca e mult sub cea de anul trecut. SInu e sigur ca veti juca tur preliminar tot cu o echipa de pensionari, care jucau impreuna de 3 saptamani. Oricum, mult succes in lupta pentru locul 2 si mai departe.

  10. #31
    betandwin TaciAcolo's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    -
    Posts
    17,390
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by caine18 View Post
    samm.. te cauta aia pe la 9 .


    Voi (steaua si rapid) aveti 6 puncte in spate doar din meciurile directe , asa ca lasa-ne cu ABERATIILE si uitate ca becali recunoaste la tv ca face blaturi si nu ia nimeni nici o masura .

    Uite echipele din turul III :

    Anglia L3 și L4 (Arsenal și Liverpool)
    Italia L3 și L4 (Milan și Lazio)
    Spania L3 și L4 (Real Madrid și Sevilla)
    Franța L3 (Lens)
    Germania L3 (Werder Bremen)
    Portugalia L3 (Sporting Lisabona)
    Olanda: Ajax / Alkmaar / Twente Enschede / Heerenveen
    Grecia L2: AEK Atena
    Rusia L2: Spartak Moscova
    Scoția L1: Celtic Glasgow
    Belgia L1: Anderlecht
    Ucraina L1: Dinamo Kiev
    Cehia L1: Slovan Liberec
    Turcia L1: Fenerbahce

    Cred ca avem 50% sanse sa jucam in UCL
    aveti sanse 1 % sa aveti noroc sa jucati cu slovan liberec ..in rest toate sunt peste voi

  11. #32
    On a river Charon's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    4,756
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by TYPI-STIINTA View Post
    tu stii ce a insemna pt multi suporteri nestelisti aceasta victorie?
    Iti spun eu ca daca steaua mergea in finala atunci, ziarele ne innebuneau 4-5 ani numai cu steaua mereu..si asa si acu` numai de steaua aud. Tin minte ca rapid trecuse de a 2-a echipa din germania, Hamburg, iar tot in acea zi Steaua trecuse Betis (o echipa care lupta la retrogradare), iar pe prima pagina din ziar aparea mare o poza cu stelistii, iar in coltul de jos o poza mica cu rapidistii...de atunci am inceput sa prind boala pe ei. nu se poate asa ceva. ambele echipe sunt romanesti, nu poti sa lauzi mai mult una decat pe cealalta
    nu prea bag presa in seama,intocmai pentru ca m-am obisnuit cu monopolul stelei !

    ce s-a intamplat la boro nu a fost altceva decat o pedeapsa divina!
    [B]Lungește Doamne boala, până se va coace poama![/B]

  12. #33
    manager PENTRU_STEAUA's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    259
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by caine18 View Post
    Daca nu picam cu o echipa din spania anglia sau italia avem sanse destul de mari sa ne calificam
    Aveti sanse, asa cum ati avut cu Polonia Varsovia, echipa care se zbate acum in subsolul diviziei secunde poloneze, care v-a tras-o in ambele manse. Si cu FC Bruges ati avut. V-au dat ciocane tur-retur si a ras de voi. Valoarea voastra este daca-l aveti pe Corpodean arbitru si blaturile pe banda rulanta pe care Borcea le-a facut in tur.
    [COLOR="Red"][SIZE="2"][B]RAPID, PRIMA ECHIPA COMUNISTA DIN ROMANIA![/B][/SIZE][/COLOR]
    [B][SIZE="1"]"Clubul Rapid inregistreaza in istoria sa si o perioada in care devenise port-drapelul sportiv al Blocului Po****r Democrat (coalitia politica si electorala infiintata si controlata de [COLOR="Red"]Partidul Comunist din Romania[/COLOR]") (EVENIMENTUL ZILEI)[/SIZE][/B]

  13. #34
    CAMPION ! caine19's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    4,680
    Reputatie
    1
    Spartak , fenerbahce , dinamo kiev , alkmaar/twente/ajax/herenveen , slovan , werder , lens , lazio -> cred ca avem o sansa foarte buna sa ne calificam cu oricare din aceste echipe .

    Dinamo va juca in grupele UCL in 2007-2008
    [COLOR="Red"][SIZE="3"]all cops are bastards[/SIZE] [/COLOR]

  14. #35
    betandwin TaciAcolo's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    -
    Posts
    17,390
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by caine18 View Post
    Spartak , fenerbahce , dinamo kiev , alkmaar/twente/ajax/herenveen , slovan , werder , lens , lazio -> cred ca avem o sansa foarte buna sa ne calificam cu oricare din aceste echipe .

    Dinamo va juca in grupele UCL in 2007-2008
    mai ales cu werder

  15. #36
    C H A M P I O N SAMM's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Tara ros-albastra
    Posts
    4,209
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by caine18 View Post
    samm.. te cauta aia pe la 9 .


    Voi (steaua si rapid) aveti 6 puncte in spate doar din meciurile directe , asa ca lasa-ne cu ABERATIILE si uitate ca becali recunoaste la tv ca face blaturi si nu ia nimeni nici o masura .

    Uite echipele din turul III :

    Anglia L3 și L4 (Arsenal și Liverpool)
    Italia L3 și L4 (Milan și Lazio)
    Spania L3 și L4 (Real Madrid și Sevilla)
    Franța L3 (Lens)
    Germania L3 (Werder Bremen)
    Portugalia L3 (Sporting Lisabona)
    Olanda: Ajax / Alkmaar / Twente Enschede / Heerenveen
    Grecia L2: AEK Atena
    Rusia L2: Spartak Moscova
    Scoția L1: Celtic Glasgow
    Belgia L1: Anderlecht
    Ucraina L1: Dinamo Kiev
    Cehia L1: Slovan Liberec
    Turcia L1: Fenerbahce

    Cred ca avem 50% sanse sa jucam in UCL
    pai anunta-i tu ca sunt cu cineva din familia ta

    sanse ZERO %

    pai dak voi n-ati trecut de polonia varsovia cum sa treceti de astea, chiar nu va bagati mintile in cap ?
    Banel Nicolita a inteles, nu a fost offside, Dica, nu a fost offside la Dica. Dica, Dica, Dica du-te, Dica, Dica in fata lui 4 la 1
    Siii esteeeee goooooool. Iata bolta! Iata bolta ! Iata bolta ! Steaua este una dintre marile echipe ale Europei
    DOAR [B][SIZE="3"][COLOR="Red"]STEAUA[/COLOR][/SIZE] [/B]conteaza in Europa. Fara mizerii in UCL

  16. #37
    nvr trst nbody Zax's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,346
    Reputatie
    1
    cu fener, kiev az alkmaar, werder, lazio n-aveti nici o sansa crede-ma

  17. #38
    On a river Charon's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    4,756
    Reputatie
    1
    de abia astept sa vina LAZIO!
    [B]Lungește Doamne boala, până se va coace poama![/B]

  18. #39
    CAMPION ! caine19's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    4,680
    Reputatie
    1
    Germania nu e cu nimic mai prejos decat Romania... ma refer la fotbal
    [COLOR="Red"][SIZE="3"]all cops are bastards[/SIZE] [/COLOR]

  19. #40
    manager PENTRU_STEAUA's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    259
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by caine18 View Post
    tu de-aia regreti nu ?

    steaua ne-a facut destule bucurii anul trecut (2006) : Boro , real , lyon
    Cand veti juca si voi o semifinala sa-mi trimiti si mie un mail. Ca sa nu mai vorbesc de Liga Campionilor, competitie in care am jucat de 4 (PATRU) ori. Pana atunci pune-ti botnita si intra-n cotet.
    [COLOR="Red"][SIZE="2"][B]RAPID, PRIMA ECHIPA COMUNISTA DIN ROMANIA![/B][/SIZE][/COLOR]
    [B][SIZE="1"]"Clubul Rapid inregistreaza in istoria sa si o perioada in care devenise port-drapelul sportiv al Blocului Po****r Democrat (coalitia politica si electorala infiintata si controlata de [COLOR="Red"]Partidul Comunist din Romania[/COLOR]") (EVENIMENTUL ZILEI)[/SIZE][/B]

  20. #41
    Registered User
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    2,868
    Reputatie
    0
    parca vorbeam de BORO aici

  21. #42
    Registered User
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    2,868
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by PENTRU_STEAUA View Post
    Cand veti juca si voi o semifinala sa-mi trimiti si mie un mail. Ca sa nu mai vorbesc de Liga Campionilor, competitie in care am jucat de 4 (PATRU) ori. Pana atunci pune-ti botnita si intra-n cotet.
    cam greu sa mai ai bulanu` stelei de atunci, sa intalnesti numai echipe de la jumatatea clasamentului in jos din alte tari ..si sa iei si bataie in semifinala tot de la una de acel nivel

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •