View Poll Results: Dinamo ajunge cap de serie in turul 3 preliminar al CL ?

Voters
105. You may not vote on this poll
  • DA

    36 34.29%
  • NU

    69 65.71%
Page 10 of 13 FirstFirst ... 89101112 ... LastLast
Results 190 to 210 of 256

Thread: Dinamo , cap de serie in preliminariile CL 07/08

  1. #190
    Team OLS Adi Da Samraj's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    3,729
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by swash_trak View Post
    tricou de vanzare Umbro England Home Jersey nou http://www.amazon.com/dp/B000NGUA1K/...K&linkCode=asn (pret 120 RON) cu rosu in loc de portocaliu. By the way is din Oradea dar il pot livra oriunde in Romania. pentru detalii aici ii adresa de email swash_trak@yahoo.com
    cam scump , cam scump ... dincolo era mai ieftin
    Rezonez la vibratiile ezoterice ale gintei patriarhale exhaustive... habitand in dihotomia elucubranta a viziunilor dialecticii metafizicului imbecilizant...

    Stand pe marginea imaginara a sferei elipsoidale generata de vibratiile epileptice ale atomului universului, ma intreb: Ce am de haleala ?

    ex-Toraxa

  2. #191
    Banned
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    MARAMURESEAN
    Posts
    3,800
    Reputatie
    0
    dinamo UNABLE TO JOIN IN UEFA Champions League
    UEFA CL unable to login…REASON:connection reset by AC MILAN & liverpool!

  3. #192
    Moderator ducus's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Eforie Sud
    Posts
    6,619
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by NEAGA View Post
    adio!!!!!!!!!! visul frumos sa terminat....dinamo afara din liga..........sunt fericit doamne!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dinam nu mai joaca in liga campionilor!!!!!!!!!!! sunt fericitttttttttttt!!!!!!!!!!!!!
    Nu pot sa cred cat de batuti in cap sunt unii frate! Cum mama naibii sa te bucuri ca a fost scoasa din calificarea directa ma? Ce-ai in vene, sange unguresc? E echipa romaneasca si nu ma intereseaza ca a meritat sau nu sa nu intre direct in grupe, sufar si ma bucur alaturi de ei cand e cazul. Dar in nici un caz nu arunc cu pietre doar "de-al dracului".
    P.S.: Cer anticipat scuze moderatorilor daca m-am enervat, dar pe-astia care sunt impotriva tarii lor nu-i suport!

  4. #193
    Констанца kerosene's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    TheOldestLivingCityInRO
    Posts
    5,130
    Reputatie
    1
    Daca ar fi stiut cum sa se comporte unii dintre conducatorii clubului si chiar de pe banca tehnica, probabil ca adversitatea nu ar fi fost asa de mare.Acum se pare ca au gasit adversari pe masura lor,ca parca asta vroiau.

    Plang pentru fotbalul romanesc ,dar ma bucur pt dinamo

  5. #194
    Moderator Aurel.D's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,443
    Reputatie
    1
    .....si unii dintre voi ne reprosau noua si rapidistilor acum cateva luni ca nu suntem "romani"..... Acum va dati si voi arama pe fata!!

    kerosene,
    super inteligent "hitul verii" creat de voi. Cred ca v-ati gandit mult pana l-ati........"lansat".

  6. #195
    C H A M P I O N SAMM's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Tara ros-albastra
    Posts
    4,209
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by NEAGA View Post
    adio!!!!!!!!!! visul frumos sa terminat....dinamo afara din liga..........sunt fericit doamne!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dinam nu mai joaca in liga campionilor!!!!!!!!!!! sunt fericitttttttttttt!!!!!!!!!!!!!
    adio, adio corpodean, adio borcea, adio militie, adio blaturi, adio actionari
    Banel Nicolita a inteles, nu a fost offside, Dica, nu a fost offside la Dica. Dica, Dica, Dica du-te, Dica, Dica in fata lui 4 la 1
    Siii esteeeee goooooool. Iata bolta! Iata bolta ! Iata bolta ! Steaua este una dintre marile echipe ale Europei
    DOAR [B][SIZE="3"][COLOR="Red"]STEAUA[/COLOR][/SIZE] [/B]conteaza in Europa. Fara mizerii in UCL

  7. #196
    Констанца kerosene's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    TheOldestLivingCityInRO
    Posts
    5,130
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Quittaro View Post

    kerosene,
    super inteligent "hitul verii" creat de voi. Cred ca v-ati gandit mult pana l-ati........"lansat".
    Fata de urletele copiate de voi de prin filme,noi l-am compus imediat.Cam dupa 30 de min din prima repriza

    Acum daca va calificati in dauna unei echipe mari din Europa,le veti inchide gura tuturor.
    Oricum nu aveti nimic de pierdut.Poate cativa actionari.Da` vine Netoiu in locul lor si se rezolva treaba

  8. #197
    C H A M P I O N SAMM's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Tara ros-albastra
    Posts
    4,209
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SAMM View Post
    Valencia de ce nu e cu Bold

    inca e devreme pt calcule de genul asta, am insa un presentiment ca dinamo va juca in turul 3 si nu va fi cap de serie, in viata roata se invarte si nici un furt nu ramane nepedepsit, cred intr-o lege supranaturala a compensatiei
    iata ce scriam pe 23 Octombrie, in viata nu castigi doar furand cu japca
    Banel Nicolita a inteles, nu a fost offside, Dica, nu a fost offside la Dica. Dica, Dica, Dica du-te, Dica, Dica in fata lui 4 la 1
    Siii esteeeee goooooool. Iata bolta! Iata bolta ! Iata bolta ! Steaua este una dintre marile echipe ale Europei
    DOAR [B][SIZE="3"][COLOR="Red"]STEAUA[/COLOR][/SIZE] [/B]conteaza in Europa. Fara mizerii in UCL

  9. #198
    Mereu Campioni dede's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    14,166
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ReDog 4ever View Post
    asta e, am umilit toate echipele din romania in 2006-2007, dar ne-au umilit chelsea/manchester pe noi in schimb.....asta e, acum sa dea Domnu' sa nu dam de vreun Liverpool sau Real.....
    da, si ce propui? ca daca ati umilit echipele din campionat meritati sa intrati direct in grupe? pt a ajunge acolo, mai trebuie sa demonstrati si ca meritati, si asta in Europa, nu in campionatul lu' peste voi vroiati direct in grupe, desi in Europa v-ati cam facut de kko
    Increderea absoluta in victorie este insasi cheia victoriei.

  10. #199
    sashi-duo Kainsashiki's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    13,596
    Reputatie
    1
    BORCEA: ADUCETI-NE ECHIPE ADEVARATE SA JUCAM FOTBAL va primi echipe adevarate

  11. #200
    non-ultras Vladek's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Bruxelles ... deocamdata
    Posts
    5,050
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Quittaro View Post
    .....si unii dintre voi ne reprosau noua si rapidistilor acum cateva luni ca nu suntem "romani"..... Acum va dati si voi arama pe fata!!
    Arama ?? Monser, vad ca ai obrajorul cam gros. De episodul Boro ai uitat ? De lautarii lui Borcea, de urletele din strada ?? De hotia lui porcodean ?

    Si dupa toate astea, va mirati ca unii se bucura ca nu ati reusit sa va strecurati pe usa din dos in CL, dupa ce ati esuat in alte ocazii ??

  12. #201
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Hai ma ca prea o lungim... important e ca: s-a facut dreptate! Alte comentarii sunt de prisos.
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €˛tatucul politiei politice ceausiste

  13. 3rd May 2007, 15:25
    Reason
    jigniri

  14. #202
    Anti-sclavi danpuric78's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Montreal, QC
    Posts
    4,622
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sevilla86 View Post
    Hai ma ca prea o lungim... important e ca: s-a facut dreptate! Alte comentarii sunt de prisos.
    Dreptate? Pentru cine. Sunbuectul asta e interesant doar pentru stelisti. Pe ei ii freaca, Liga Campionilor.
    Au si ei ceva cu ce sa se laude, ca in rest.
    Cat despre capii de serie, astea sunt regulile UEFA. BUne sau rele, astea sunt si n-avem ce face.

  15. #203
    Moderator Aurel.D's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,443
    Reputatie
    1
    danpuric,
    lasa-i si pe ei sa se simta fericiti ca asta si infrangerea cu Tottenham sunt singurele lor momente de bucurie intr-un sezon in care Dinamo a maturat cu ei pe jos si a batut recorduri greu de egalat!!

    Vladek,
    daca te faci ca ai uitat, iti aduc aminte ca numai aroganta unora ca mimi stoica si bECALI i-a facut pe adversarii din campionat sa le doreasca raul in momentele de care amintesti. Eu am repetat de cateva ori ca nu pot sa tin cu steaua indiferent de competitie, moment, etc.....Ce este rau in asta?
    Dar nu mai continui ca nu are rost...crezi ce vrei.

    PS: Ce treaba are "obrazul" meu cu lautarii lui Borcea si strigatele din strada??

  16. #204
    non-ultras Vladek's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Bruxelles ... deocamdata
    Posts
    5,050
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Quittaro View Post
    Vladek,
    daca te faci ca ai uitat, iti aduc aminte ca numai aroganta unora ca mimi stoica si bECALI i-a facut pe adversarii din campionat sa le doreasca raul in momentele de care amintesti. Eu am repetat de cateva ori ca nu pot sa tin cu steaua indiferent de competitie, moment, etc.....Ce este rau in asta?
    E o mare diferenta intre "nu pot sa tin" si "da Doamne sa piarda Steaua, sa moara Becali si toti stelistii". Tin minte ca mataluta ti-ai pus anul trecut dupa ce a pierdut Steaua semifinala un avatar frumos cu Maccarone. Pe ala nu-l vedeau sigur nici Becali nici MM. Care era rostul atunci ? Iar in privinta "arogantei", vezi ca nici Borcica (care voia alte echipe, poftim, a primit ce si-a dorit) nici restul baietilor din groapa nu sunt cu nimic mai prejos decat Stoica sau Becali. In retur ne-ati batut cinstit, nimic de zis. Dar ati avut tupeul sa spuneti ca arbitrajul lui Porcodean a fost corect in tur ... no comment.

    Apopo : pe mine unul ma doare fix in cot daca Dinamo ajunge sezonul viitor in grupele CL ori ba. Nu cred in tampenia aia cu "doar Steaua poate sa joace" nici o secunda. A fost un concurs de imprejurari care pana la urma a facut ca deocamdata Steaua sa fie singura echipa romaneasca din grupe. Mai devreme sau mai tarziu o sa ajunga si altii, e doar o chestiune de timp.

    Quote Originally Posted by Quittaro View Post
    PS: Ce treaba are "obrazul" meu cu lautarii lui Borcea si strigatele din strada??
    Are, fiindca te apuci sa tii lectii de morala.

  17. #205
    sport legend krydo's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    728
    Reputatie
    1
    Las k macar daca va cadea in urna cu unseeded teams se poate lauda si Dinamo ca este cea mai tare echipa de acolo. Ar fi echipa de care s-ar teme cel mai tare Arsenal, Rangers, Celtic, Real...

  18. #206
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,645
    Reputatie
    0
    strofa 2
    PE PASUNEA CU MIORI
    AVEAU CASA DOUA CIORI
    VINE CAINELE SI SPUNE
    VOI JUCATI IN TURUL DOI ?

  19. #207
    Moderator Aurel.D's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,443
    Reputatie
    1
    "Tin minte ca mataluta ti-ai pus anul trecut dupa ce a pierdut Steaua semifinala un avatar frumos cu Maccaron"e

    Da, l-am pus pt. a le face in ciuda unora dintre utilizatorii stelisti care nu-si mai incapeau in piele de ingamfare.....

    Tot nu m-ai lamurit la faza cu obrazul......incurci borcanele.

    Quote Originally Posted by kerosene View Post
    Fata de urletele copiate de voi de prin filme,noi l-am compus imediat.Cam dupa 30 de min din prima repriza
    Acum daca va calificati in dauna unei echipe mari din Europa,le veti inchide gura tuturor.
    Oricum nu aveti nimic de pierdut.Poate cativa actionari.Da` vine Netoiu in locul lor si se rezolva treaba
    "marsh" este "compus" imediat??

    bECALI le zice stelistilor luptatori dar au adoptat un cantec de domnisoare, cu nume incurajator, Maria
    Noi, desi nu ne-am autodenumit "luptatori, osteni", etc, am adoptat un fragment dintr-un film inspirat din fapte reale petrecute in istoria antica, despre lupta, eroism si sacrificiu pana la moarte pt. o anume cauza.
    Acel strigat, insufla curaj, o anume "rautate", este un indemn la lupta si eroism pana dincolo de limite.
    Noi nu ne-am autodenumit luptatori, ci am preluat strigatul de lupta al spartanilor care nu erau orice fel de luptatori... ci erau etalon in materie!!
    Se completeaza foarte bine cu "rautatea" de la care ne vine denumirea de cainii rosii!

    In rest..ce sa zic de "marsh-ul" vostru care m-a dat pe spate..
    Last edited by Aurel.D; 3rd May 2007 at 17:16.

  20. #208
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,343
    Reputatie
    0
    Am votat ca da, dar oricum pierde!
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  21. #209
    sport legend krydo's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    728
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by leodacin View Post
    strofa 2
    PE PASUNEA CU MIORI
    AVEAU CASA DOUA CIORI
    VINE CAINELE SI SPUNE
    VOI JUCATI IN TURUL DOI ?
    O fi jucand Steaua in turul 2, dar totusi acolo va fi cap de serie si va avea un adversar modest (gen Gorica...anul trecut). Deci sigur se va califica in turul 3 unde gratie coeficientului care este in jur de 55, va fi 100% favorita. Asa ca degeaba faceti misto voi ca Steaua intra in turul 2 si Dinamo din turul 3 daca Dinamo nu e favorita...
    Sincer mi-as dori sa le vad pe ambele in grupe ca doar sunt echipe romanesti. Poate are si Dinamo noroc sa prinda un adversar gen Anderlecht, Levski, Besiktas sau Sparta Praha care zic eu ca nu sunt cu nimic mai buni decat Dinamo. Oricum sper sa aiba ambele cat mai mult noroc la tragerea la sorti!

  22. #210
    Banned
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    402
    Reputatie
    0
    sa uram dinamo pana la sange!!!!! sa moara toti suporterii lor la propiu...va urasc ..sa muriti cu totii in frunte cu borcea

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •