View Poll Results: Pronostic Steaua - Otelul

Voters
90. You may not vote on this poll
  • 1

    41 45.56%
  • X

    15 16.67%
  • 2

    34 37.78%
Page 18 of 22 FirstFirst ... 81617181920 ... LastLast
Results 358 to 378 of 447

Thread: Etapa 29: Steaua - Otelul Galati

  1. #358
    MVP !
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    9,787
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by starsteel View Post
    Numai ca de aceasta data satelitii Stelei se numesc....Rapid si CFR Cluj
    Ne-am plictisit de acest vesnic satelit numit Rapid zboara mereu in jurul nostru si croncane asurzitor!
    du-te putin de aici...ca miroase urat

  2. #359
    MVP !
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    9,787
    Reputatie
    1
    daca jucau si otelarii pe bune... erau ambele praf...
    dar de ce sa nu greseasca vitca un pic ? si la primul gol, ala ce dreacu facea ? dadea pe langa minge? la golu 2 ? vitca prindea muste...golu 3 nu l`am vazut ca am dat de acolo cand am vazut ce blat spurcat e...

  3. #360
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,782
    Reputatie
    1
    usor ...
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  4. #361
    MVP !
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    9,787
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    usor ...
    ghicitoare ?

  5. #362
    sport legend
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    3,937
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Lover View Post
    dar de ce sa nu greseasca vitca un pic ? si la primul gol, ala ce dreacu facea ? dadea pe langa minge? la golu 2 ? vitca prindea muste...
    Ce sa faca si Vatca asta...incerca si el sa-l imite pe Marinescu...

    Sau pe Coman ? Sau pe Edel ?

  6. #363
    sport legend Sunchase's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    2,044
    Reputatie
    1
    O RUSINE

  7. #364
    MVP !
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    9,787
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Liviu View Post
    Ce sa faca si Vatca asta...incerca si el sa-l imite pe Marinescu...

    Sau pe Coman ? Sau pe Edel ?
    pe marinescu... dar o sa vedeti cum o sa apere cu Rapid. atat va zic :ras-plans:

    ps: cu cine are steaua etapa viitoare? sa stim cine mai vine sapt asta la steaua :ras-plans: portaru...vreo 2 fundasi, si un atacant care sa rateze ocaziile. deci, cu cine are?

  8. #365
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    cu urziceniul ma
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  9. 30th April 2007, 01:34
    Reason
    jigniri... sanctionat

  10. #366
    junior
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    114
    Reputatie
    1
    Referitor la meci Steaua a jucat prost iarasi lar Oli este un zerobarat

  11. 30th April 2007, 01:36
    Reason
    jigniri... sanctionat

  12. 30th April 2007, 01:51
    Reason
    jigniri

  13. 30th April 2007, 02:13
    Reason
    jigniri

  14. #367
    On a river Charon's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    4,756
    Reputatie
    1
    ati innebunit ma,pe bune!
    Galatiul asta l-am vazut si la 0-7 cu Rapid,adica o echipa sub nivelul Dunarii,care din cand in cand iese la suprafata sa ia aer!

    p.s.achile,chill oagare, ca nu esti pe tarlaua lu' tactu!
    [B]Lungește Doamne boala, până se va coace poama![/B]

  15. #368
    LAZIALE LazioRoma's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    5,156
    Reputatie
    1
    LEGION! 100% spune adevaru! asta e galatiu ce a zis LEGION!
    Libera La LAZIO !

  16. #369
    Banned
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    23
    Reputatie
    0
    adevarul e ca suntem DE DEPARTE CEI MAI BUNI!steaua sa-si vada de MANEVRELE EI(4 jucatori blatuiti la jocul cu CFR, 3 la meciul cu Otelul si acum inainte de Urziceni intr-o emisiune televizata jiji ia spus de vreo 3 ori lui Dan Petrescu sa o lase mai usor etapa viitoare cu steaua ca doar si el e stelist)!!!RUSINE!

  17. #370
    Galatean mandru megastar's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Orasul cu parfum de tei
    Posts
    2,967
    Reputatie
    1
    Fundasul nostru nu e vinovat la primul gol... era singur acolo intre cei doi stelisti.Ai nostri visatori.
    Facem ce facem si iar suntem deasupra tuturor. Dunarea Galati campioana la hochei.

  18. #371
    DevilOfTheRhine Sevilla86's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    14,350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Lover View Post
    daca jucau si otelarii pe bune... erau ambele praf...
    dar de ce sa nu greseasca vitca un pic ? si la primul gol, ala ce dreacu facea ? dadea pe langa minge? la golu 2 ? vitca prindea muste...
    Si la ce te asteptai de la cea mai slaba aparare a campionatului? vroiai sa-si revina acum dupa ce au incasat 49 de goluri? probabil ca tu te astepti de la Jiul sa marcheze 3 goluri pe meci si de la Otelul sa nu primeasca nici unul...
    Academia Rapid infiintata de catre generalul de securitate Vasile Malureanu supranumit €žtatucul politiei politice ceausiste €

  19. #372
    incepator
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    2
    Reputatie
    1

    Angry BLAT steaua - OTELUL

    "Steaua bucuresti....OAMENI BUNI...ESTE CLUBUL CEL MAI CORUPT DIN ROMANIA....desi in Romania lumea vorbeste despre Dinamo....e total gresit,sunt de acord ca in urma cu ceva ani celebrul meci de la piatra neamt,si unul de la bistrita...au fost oarecum facute pe "fata",sa spun asa....dar de atunci timpul a trecut...a trecut...a existat UN MOMENT ZERO !!!!!!,dupa care s-a spus STOP jocurilor de culise.........E R O N A T !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ! CLUBUL steaua bucuresti.....a ramas cu aceleasi "OBICEIURI"...de a "CUMPARA" echipele adverse...sau o parte din jucatorii adversi....iar in unele cazuri....ARBITRII...in frunte cu cel care s-a antrenat in echipamentul stelei....MARIAN SALOMIR....(voi reveni cu amanunte ...)...acum vreau sa ma refer DOAR la cateva exemple de JUCATORI CUMPARATI : CURCA + GURITA (farul)...in meciurile din campionatele 2004,2005,2006...au mimat fotbalul si au fost retrogradati la echipa a 2a + CEA MAI MARE AMENDA DIN ISTORIA FOTBALULUI DIN ROMANIA....15.000 euro,de catre PATRONUL CLUBULUI(dl.Bosanceanu) unde cei 2 joaca...adica fratilor....ce dovada mai buna doriti?...patronul lor....apropo'..CURCA... si astazi 29.04.2007....este rezerva...NONCOMBAT ! Meciul...Vaslugi(pardon Vaslui)-steaua...era ultima etapa...meci decisiv...!!!!egalitate de puncte cu rapid...3 jucatori NONCOMBAT...acuzati de PATRONUL CLUBULUI.(D-L PORUMBOIU) : BADEA,PANAIT,HUTAN....ce dovada mai doriti ?....imediat dupa meci...steOAIA i-a cumparat pe badea si panait...cu modesta suma de 1.400.000 euro....ma sa fie?chiar asa mare valoare au cei 2?....NU DOMNILOR...ASTA A FOST PRETUL TRADARII ...AL NONcombatului....panait retur...da....valoros.... EDUARD STANCIOIU ...juca la sportul....era lupta mare intre steaua,RAPID...si sportul....dar....dar...mazilu s-a accidentat la incalzire(oare e vreo "coincidenta ca s-a accidentat si inaintea meciului pierdut de rapid cu 2-3 ..in giulesti?...tot inaintea meciului cu steaua ?...NU STIU...rapidistii sa spuna)eu spun ca STANCIOIU a fost blat la acel meci...a iesit la 16 m si a facut fault cu picioarele inainte...desi mai erau langa el vreo 3 fundasi....dar scorul era 1-1...si banii lui JIJI...contau mai mult decat ONOAREA de a juca cinstit !!!!! copos a comentat 1 an dupa acel meci...si acum suspina....intrebati-l !!!!!! -va amintesc doar in trecere asa de celebrul 8-1 de la timisoara...cand FLORIN BATRANU a luat "rosu"in min.5....intr-o faza....penibila...l-a cersit....restul il stiti de la acel meci....voi "banatu-i fruncea"..nu ati vazut meciul ? MARIUS POPA,CANU,CARAMARIN,OLAH,G.COMAN...acesti jucatori....bunicei ...nu rai....au pus-o de un NONCOMBAT....chiar in fieful zdelei...in ghencea....va amintiti...conducea POLI,la pauza 1-0 gol mansour....dar...dar dupa pauza....POLI=CAPRA...mai exact... jucatorii amintiti...2-1 la final" glorios"...ce s-a intamplat dupa meci ?...va amintiti?...PATRONUL LOR(DL IANCU)...l-a concediat pe OLAROIU,pentru cateva ore !!!!!!!hahaha hazliu,a primit un telefon de la jiji...si l-a potolit...l-a repus pe oli in functie seara...pe la pranz acuza echipa de NONCOMBAT...patronul lor...retineti....buuuun In trecere.... va mai spun asa..."ca pret platit"...urmatorul an Oli la steaua,si i-a luat si pe Ov.Petre,G.Coman...iar cei care au ramas..acolo...la timisoara" prietenii lui oli"...canu,caramarin,olah,popa....au facut FIGURATIE...in meciul din ghencea din acest campionat.....VA INTREB SI EU....aveti idee de ce in semifinala de cupa nu a jucat decat canu?....cara,olah,popa(pauza),...stiti cumva ANDREI CRISTEA de ce nu a jucat in acea semifinala?...aaaaaa s-au certat ..si a fost trimis...acasa...nu baieti....va spune tata....PATRONUL LOR....a dat ordin sa joace POLI....fara "TRADATORI".....SI AU BATUT 1-0....!!!!! !!!!! JULA,COROIAN,ANCA,STANCIOIU,MINTEUAN....SUNT ACUZATI DE CATRE CLUBUL LOR"CFR"CLUJ....ca nu si-au jucat corect sansele...in meciul cu "faimoasa"...steaua...SI ASA AU DISTRUS VISUL CLUJENILOR...de participare in CH.LEAGUE.....e corect domnilor fotbalisti?...de aia era jiji asa sigur ca bate 3-0?.....avea acesti jucatori "CUMPARATI"...oricum....ce am scris eu aici....ORICINE SE PRICEPE LA FOTBAL....O SA-MI DEA DREPTATE....dar as vrea sa vina stelistii sa spuna...da nene.....ai dreptate ...ne-am saturat...aveti curaj ? ACEASTA ESTE ....steaua....echipa"curata" din ROMANIA....DAR EU SPUN...ESTE ECHIPA CEA MAI MURDARA DIN ROMANIA.....desi s-a bagat in fata o alta echipa din bucuresti...Dinamo....cum ca ei ar fi ...dar nu....se vede cu ochiul liber....darrrrr cine stie ,poate intr-o zi...v-a exista si in romania "un CALCIOPOLI",ca si in italia.....si vreau sa vad steaua in divizia B....macar 1 an....PENTRU RAUL FACUT IN CAMPIONATUL DIN ROMANIA,steaua ar trebui penalizata cu 100 de puncte,sa vedem in cati ani v-a promova ? !... PS....toate aceste "FURACIUNI" facute de steaua...au fost facute in ultimii 4 ani.....ROMANIA TREZESTE-TE.....traim intr-un nou mileniu.....iar ce am scris aici,nu le-am cules de prin ziare....nu sunt ziarist....sunt din Constanta....am fost la meciul farul-Dinamo...si am vazut multa lume"frustrata"...multa lume,chiar uraste Dinamo.....le dau un sfat...sa citeasca ce am scris eu.....si sa se mai gandeasca...staeua ESTE CEA MAI CORUPTA ECHIPA DIN ROMANIA : din 23 de titluri 15 au fost castigate de valentin ceausescu...(normal,doar nu as fi vrut eu ca securitatea sa fie mai tare decat ceausescu),iar dupa 89....TOATE TITLURILE AU FOST CUMPARATE ...LA FEL CA ULTIMILE 2......cand s-au disputat cele mai GROSOLANE NONCOMBATURI din istoria fotbalului din romania.....eu am o varsta destul de mare....sa spunem peste 35 de ani.....voi aduna ziare,comentarii,clasamente,sa arat copiilor...macar ei vor vedea care este adevarata realitate....si din acel moment...va asigur CA VOR URA steaua !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !! "....dovezi aduse de Constantzeni nu numai de Galatzeni ... ji daca asta nu a fost blat ... yo mor pana dupamiaza....

  20. #373
    incepator
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    2
    Reputatie
    1

    Recunoasteti

    ...daca nici acum nu a fost blat inseamna ca ... dar oricum ... sa vazut ce fac banii lu jiji ... daca ar fi fost meci cinstit ... nu zic ca ii bateam de le suna apa in cap ... dar egal tot faceam .,... asta e magarie ... din partea stelistilor dar ji a conducerii otelului ca face din astea ,... mai ji zice Grigoras ca domne ca un egal tot facem ... daca te uitai la fetzele lor ... iti dadeai seama ca e blat sa mor yo ... dar ne vine ji randu nostru .........Forza OTELUL!!!!

  21. #374
    Registered User
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    2,868
    Reputatie
    0
    Amice, asta este.. la noi, in romania se joaca si pe teren , dar si in afara lui ... Sper ca nu abia acu` ti-ai dat seama de asa ceva . daca ai bani gramada si multe relatii poti ajunge pe un loc fruntas, ceea ce inseamna uefa si ch league, adica bani multi veniti de afara

    YGY, prin ceea ce spui tu, nu faci nimic aici, decat sa oftici pe unii stelisti infocati.. doar atat poti face, pt ca tu, eu si altii vorbim degeaba aici, ca nu rezolvam nimic; daca ai vrea ca fotbalul sa fie curat , in Romania, ar trebui ca ziaristii sa dezbata mult ceea ce ai spus tu, dar ei nu vor. de ce? pt ca multi din ei sunt platiti de marii conducatori din romania.. deci pana la urma nu rezolvam nimic. si la fel o sa ramana fotbalul romanesc, de cacao, in care unele echipe castige meciuri aranjate, iar cand se duc in europa se fac de ras
    Last edited by TYPI-STIINTA; 30th April 2007 at 13:43.

  22. #375
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ygy View Post
    "Steaua bucuresti...bla bla bla.......tra la la......... bla bla bla..... tra la la... ji daca asta nu a fost blat ... yo mor pana dupamiaza....
    Dumnezeu sa te ierte si sa te odihneasca....

  23. #376
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ygy View Post
    "ji daca asta nu a fost blat ... yo mor pana dupamiaza....
    ji ai grija ce faci pana dupa amiaza
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  24. #377
    lejendă
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    București
    Posts
    7,257
    Reputatie
    1
    articol copy/paste de pe sportstar

  25. #378
    Registered User
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    2,868
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sergio_D View Post
    articol copy/paste de pe sportstar
    hopa, au inceput sa dea ziaristii in steaua, sa scrie si unele lucruri mai murdare din fotbal ..vreau si eu linkul ala cu acest subiect

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •