View Poll Results: Nazario, beteag sau ghinionist?

Voters
141. You may not vote on this poll
  • Un simplu ghinion, ceva trecator

    65 46.10%
  • Era beteag, dar MM nu a investigat aspectul

    76 53.90%
Page 7 of 12 FirstFirst ... 56789 ... LastLast
Results 127 to 147 of 249

Thread: Superportarul Stelei, in carje

  1. #127
    sport legend
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    958
    Reputatie
    1
    nu am mai scris demult aici din acest motiv,acesta nu este un forum de discutii ci o mahala cu largul concurs al organizatorului acestui site.spor la mahala in continuare

  2. #128
    We stay UNITED SORENSEN's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Behind enemy lines
    Posts
    6,204
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Vadim View Post
    Andrey Nazario, superportarul Stelei pe care Mihai Stoica a platit o jumatate de milion de euro din banii lui Gigi Becali, nu a trecut primul test: un antrenament banal cu Steaua.

    Ce parere aveti de aceasta accidentare? Este un simplu ghinion sau Mihai Stoica nu a stiut si nu a investigat ca Nazario e slab de genunchi?

    S-a pacalit Steaua?
    "8 ianuarie - În jurul prînzului, brazilianul a ajuns la Spitalul Militar, pentru un control suplimentar. Aici i s-a făcut un RMN pentru a se vedea în ce stare fizică se află noua achiziție a Stelei. ”Din punctul nostru de vedere nu avea nici o problemă. Arăta chiar impecabil, foarte rar am văzut un asemenea fotbalist care la înălțimea lui, de 1,93 metri, să fie atît de suplu, fără kilograme în plus după vacanță”, a spus doctorul Marian Anghelescu."
    gsp.ro


    In primul rand s-a stiut de accidentarea lui Andrey care l-a tinut aproape 2 ani pe tusa...de aia s-a si facut RMN-ul la spitatul Militar Central ...dupa controlul standard ...

    Este evident ca totusi el a jucat un an intreg aproape 50 de meciuri campionat plus camp. statal ..meciuri oficiale si a lipsit doar la cumul de cartonase...
    Asadar aceasta situatie e destul de aiurea...a rezistat fara probleme un an acolo...si la primul antrenamnet sa cedeze ..e naspa de tot...
    [COLOR="Red"]PRO GLORIA [/COLOR][COLOR="Blue"]ET PATRIA [/COLOR]

  3. #129
    incepator
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    3
    Reputatie
    1
    Sper sa nu fie dat MM afara de la Stoaia, ca uite ce jucatori buni aduce

  4. #130
    Banatean Grinco's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Sachsen-Anhalt, DE
    Posts
    8,318
    Reputatie
    0
    Eu nu inteleg de ce e numit ala ''smenar''. Adica era mai bine sa fie sclavul vreunui impresar sau al vreunui club? Ciudat mod de gandire...Cat despre vizita medicala in Romania, se stie ca e cam degeaba. E buna doar pentru ''minunatele'' noastre televiziuni, sa mai faca niste reportaje de toata jena cu unii care pedaleaza de zor pe biciclete si cu niste asistente abstinente care chicotesc ca niste maici de la Tanacu. Ca doar trebuie si Raluca Arvat motiv sa caste ochii, nu-i asa?
    [URL="http://www.dailymotion.com/video/x38r9e_ezekiel-25-17_school"]Ezekiel 25:17 [/URL]

  5. #131
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    ca tu nu casti ochii la Raluca?
    eu recunosc: guilty
    Critica parerile sustinute de o persoana fara a recurge la "atac la persoana"

  6. #132
    iluminati
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    departe de oi
    Posts
    1,639
    Reputatie
    1
    imi aduc aminte cum fornaia mimi atunci cand l-a adus pe carlos : superjucatorul ! vom cadea pe spate ! dupa ce a plecat ala cu coada intre picioare ,intre timp tragand cateva betii tari, mimi a mai dat o lovitura de imagine : a adus altil , mai valoros, si de data asta "cuminte foc" ! numai ca asta atat e de cuminte, ca s-a si accidentat (vorba vine, adevarul il vom afla cand ii va fi reziliat contractul) !
    mimi, te rugam , sa mai aduci din astia, ca va batem de va stingem !

  7. 10th January 2007, 16:48

  8. #133
    Banatean Grinco's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Sachsen-Anhalt, DE
    Posts
    8,318
    Reputatie
    0
    Jjmihai, imi spui si mie pe ce te bazezi cand spui asta? L-ai vazut jucand? Sau la ce nr. 1?
    [URL="http://www.dailymotion.com/video/x38r9e_ezekiel-25-17_school"]Ezekiel 25:17 [/URL]

  9. 10th January 2007, 17:02

  10. #134
    iluminati
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    departe de oi
    Posts
    1,639
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by jjmihai View Post
    da.. l-am vazut cu joaca. e prea bun pentru romania...ma mir cum a reusit mm stoica sa-l transfere...in 2-3 ani o sa-l vezi in poarta braziliei
    hahahaha. asa ziceati si de carlos! m-am lamurit cu tine !

    boala lui mimi e contagioasa ! feriti !!!

  11. #135
    junior _kali_'s Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Tribuna Giulestiului
    Posts
    51
    Reputatie
    1
    Cred ca titlul potrivit era: Meme, ******* sau *******?
    83 de ani de legenda...and counting!

  12. #136
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Mai vorbim dupa ce va apara poarta campionilor.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  13. #137
    kinki lola pinki's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    21,478
    Reputatie
    1
    incredibil, dar sunt de acord cu rapidistul de deasupra (s-a bagat repede starsteel)
    [FONT="Book Antiqua"][SIZE="3"][B][COLOR="Gray"]love's not blind, it's retarded.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

  14. #138
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Ha, ha, ha! Yes!
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  15. #139
    sport legend Emilio's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Grant
    Posts
    1,257
    Reputatie
    1
    Starsteel: Poate va fi transferat in puternicul campionat al Republicii San Marino (ca tot e aproape de Bologna) --- si vom vorbi dupa ce va apara in poarta campioanei din acea tara.

    Oricum, fara rezerva la Cernea, Steaua va iesi pe locul 5.
    Rapid - iubire fara sfarsit

  16. #140
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Mai copii ati prins glas? Ati uitat un lucru esential.....STEAUA e STEAUA !
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  17. #141
    sport legend Emilio's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Grant
    Posts
    1,257
    Reputatie
    1
    Steaua cred ca ramane Steaua si pe locul 5, corect? Sau atunci o sa deveniti cu totii dinamovisti?
    Rapid - iubire fara sfarsit

  18. #142
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Steaua ramane Steaua si pe locul 15 insa undeva printr-o Liga Europeana a cluburilor.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  19. #143
    sport legend Emilio's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Grant
    Posts
    1,257
    Reputatie
    1
    Bine, dar nu mi-ai raspuns la intrebare. Daca ramane pe 5, o sa fiti cu totii dinamovisti sau nu? Si de pe locul 5 mi se pare ca nu pupati nici macar UEFA la anu'. Deci, la care liga europeana te referi?

    Vad ca ai o vulpe la avatar. Stii zicala cu vulpea si strugurii, da?
    Rapid - iubire fara sfarsit

  20. #144
    phreak RedStar's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    347
    Reputatie
    1
    Emilio, Coman e sanatos tun ? Uita-te in ograda ta si pe urma sa-ti dai cu parerea despre altii.

  21. #145
    sport legend Emilio's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Grant
    Posts
    1,257
    Reputatie
    1
    RedStarRo: deci tu erai ala care a aruncat cu pietre in Coman la meciul Romania - Belarus? Asta va doriti, sa moara capra vecinului si sa aruncati cu pietre in ea?

    PS. oricum Coman nu se tranfera in San Marino precum portarul Stelei
    Rapid - iubire fara sfarsit

  22. #146
    Vw Phaeton grande's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Luxembourg
    Posts
    14,054
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by RedStarRo View Post
    Coman e sanatos tun ?
    Fata de acest brazilian ,cu siguranta DA !

  23. #147
    watcher Datenshi's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    online
    Posts
    12,849
    Reputatie
    1
    Emilio, nu te lua de vulpea lui starsteel ca sunt fan al produsului respectiv.

    Ontopic nu stiu ce sa zic. Poate doar ca se pare ca astrele au format o coalitie, nu stiu cat de benefica stelei, pentru ca cernea sa fie titular.
    I must not let my passion interfere with my reason. That is not good. That is bad.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •