Page 48 of 692 FirstFirst ... 3846474849505898148548 ... LastLast
Results 988 to 1,008 of 14521

Thread: Filme pe care le-am vazut in ultima vreme

  1. #988
    he`s back dan's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    romania
    Posts
    2,051
    Reputatie
    1
    jackass 2 ...stiti voi despre ce e filmul
    Pentru ca universul vostru se-nvirte in jurul nostru,
    Pentru ca traiti pt noi si nu pt echipa voastra,
    Pentru ca fara noi ati fi mereu tristi,
    Pentru ca zilele voastre fericite ni se datoreaza,
    Invidiosilor! Sa strigam impreuna: Multumim STEAUA ca existi!

  2. #989
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    The Sentinel, super film cu Michael Douglas, iar aseara am vazut Iluzionistul, cu o interesanta rasturnare de situatie pe final

  3. #990
    **Bettor** Alberto's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    1,595
    Reputatie
    1
    The Omen -Profetia

    Un film care iti da fiori...Diplomatul S.U.A. Robert Thorn inlocuieste copilul sau cu un orfan pentru a o proteja pe sotia sa. Dupa o serie de crime grotesti si amenintari ingrozitoare, sotii Thorn realizeaza ca propriul copil este fiul Satanei ! mai mai ca SAW III....
    Last edited by Alberto; 9th December 2006 at 13:54.

  4. #991
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    American Pie 5. Cred ca nu ma mai atrag comediile ashe de tare, in ultima vreme indreptandu`ma spre seriale.

    Nu mi`o placut prea mult.

  5. #992
    God of all Gods Sasuke Uchiha's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    debajo de un puente
    Posts
    6,088
    Reputatie
    1
    Lucky number Slevin, vazut acu ceva vreme, genial !
    ..the world would be covered in darkness, it would basically block out the sun. That is the might of the Uchiha penis.

  6. #993
    senior umbro_alex17's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Ro, Brasov
    Posts
    172
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ValiEnte View Post
    Lucky number Slevin, vazut acu ceva vreme, genial !
    chiar acum l-am vazut pe pro tv...meserias filmul...
    [SIZE="1"][COLOR="Silver"]exx-Sergent[/COLOR][/SIZE]

  7. #994
    sashi-duo Kainsashiki's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    13,596
    Reputatie
    1
    pentru SHADOW:

    Am vazut Borat, urat film...nu mi-a placut!

  8. #995
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    a venit Diablo

  9. #996
    cynical asshole Lavinia's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    UK
    Posts
    16,419
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by DiabLo View Post
    pentru SHADOW:

    Am vazut Borat, urat film...nu mi-a placut!
    1.welcome back!
    2.mersi de informatie!asa nu mai stau sa ma gandesc daca sa ma uit la film sau nu
    [COLOR="SeaGreen"][FONT="Palatino Linotype"][COLOR="YellowGreen"][SIZE="3"]La vie faut la vivre donc je la vis ...[/SIZE][/COLOR][/FONT][/COLOR]

    ex-EnyeGizeMalaika

  10. #997
    sport legend Ady's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    4,198
    Reputatie
    1
    nu e urat, e infect ... si ma opresc aici, nu merg mai departe la modul in care a fost facut ...
    sper ca nu ati dat vreunu' bani sa il vedeti, sa nu ii bagam bani in buzunar aluia ...

  11. #998
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by DiabLo View Post
    pentru SHADOW:

    Am vazut Borat, urat film...nu mi-a placut!
    OK Diablo , chiar nu stiam ce sa fac.

    Acuma ma uit la un film foarte fain , in sfarsit un film bun dupa foarte mult timp , in afara de Saw 3 am mai vazut multe filme dar majoritatea au fost penibile sau au fost doar filme de genul "in caz ca nu ai altceva mai bun de facut poti sa te uiti la film"....acuma ma uit la un film de genul "trebuie sa vezi neaparat acest film"....revin peste 30 de minute cu ceva comentarii legate de acest film , am facut doar o scurta pauza.
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  12. #999
    sashi-duo Kainsashiki's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    13,596
    Reputatie
    1
    Mie mi-a placut pana si Gadjo Dilo la vremea lui..dar Borat e chiar dezastruos.

    Am mai vazut si My Super Ex-Girlfriend, e interesant daca te plictisesti. Banuiesc ca nu vreti sa vi-l povestesc, ca altfel n-ar mai avea farmec filmul cand il veti vedea, nu ?

  13. #1000
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    Mie nu prea mi-a placut asta cu ex girlfriend....boring film

  14. #1001
    _____________ Rockefeller's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    389
    Reputatie
    1
    the sixth sense 9/10
    Same crapp..different day...[COLOR="RoyalBlue"][/COLOR]

  15. #1002
    betandwin TaciAcolo's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    -
    Posts
    17,390
    Reputatie
    1
    Borat e super filmu :ras-plans:
    [I][FONT="Lucida Console"][COLOR="RoyalBlue"][I] Oltenia pandura a lui Tudor Si-a lui Arghezi si-a atator dusi Oltenia celui mai mare sculptor Al omenirii, Constantin Brancusi. Oltenia , Eterna Terra-Nova![/I][/COLOR][/FONT][/I]

  16. #1003
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SHADOW View Post
    OK Diablo , chiar nu stiam ce sa fac.

    Acuma ma uit la un film foarte fain , in sfarsit un film bun dupa foarte mult timp , in afara de Saw 3 am mai vazut multe filme dar majoritatea au fost penibile sau au fost doar filme de genul "in caz ca nu ai altceva mai bun de facut poti sa te uiti la film"....acuma ma uit la un film de genul "trebuie sa vezi neaparat acest film"....revin peste 30 de minute cu ceva comentarii legate de acest film , am facut doar o scurta pauza.
    Cam asta a fost parerea mea pana sa vad ultimile 20 de minute din film.

    The Breed
    http://imdb.com/title/tt0455362/

    Un film care desi nu a fost mediatizat deloc a fost mult mai bun decat alte filme de acelasi gen horror - thriler care au mai fost prin cinematografe si care au fost mediatizate , chiar daca a primit nota mica pe imdb mie mi-a placut acest film pt ca fost un thriler-horror simplu fara vampiri , zombie sau alte creaturi misterioase , a fost cu caini , da , caini , o insula , o cabana , cativa actori si multi caini , apropo de caini filmarile la acest film au fost facute chiar pe Dog Island , asa îi spune la insula.

    In film mai joaca si actrita aia buna , buna , din serialul Lost , dar îi buna rau de tot , Michelle Rodriguez.

    Cel mai mult mi-a placut in acest film cum au jucat cainii si de Michelle Rodriguez , apropo de Michelle hai sa va intreb ceva , daca primiti o sageata in picior mai puteti sa umblati peste cateva ore ?....nu stiu , Michele nu a avut treaba , a zburdat ca o caprioara , buna , buna.

    Daca va uitati la film si in apartament îi liniste atunci e posibil sa va speriati
    putin la cateva secvente , de ex , vorbesc toti , se simt bine si dintr-o data apare un caine , apare cainele exact cand nu te astepti , mama lui de caine , imi placea ca Michelle zburda ca o caprioara printre caini , nu avea treaba.

    Acest film merita vazut , daca vreti sa vedeti un thriller-horror fara prea mult sange , capuri spintecate si gaturi taiate , daca vreti sa vedeti un film in care sa intrati in subiect de la bun inceput si fara prea multe dialoguri plictisitoare , daca vreti putin horror in care sa va mai speriati la cateva secvente si sa nu vedeti prin film tot felul de creaturi , daca vreti sa o vedeti pe Michelle Rodriguez cea buna atacata de caini atunci puteti sa va uitati la acest film.

    Dar o sa fiti dezamagiti de un singur lucru , cel putin asa a fost in cazul meu.........finalul filmului , penibil , ultimul minut din film îi penibil , stiti voi cum îi la filmele horror de obicei , in ultima secventa intotdeauna mai arata ceva interesant dar in acest film chiar sa exagerat.

    Pacat ca ultimul minut din film a stricat tot filmul , mare pacat.

    Cum spunea si unu pe imdb

    The movie does suffer from a terrible ending though - it was probably intended as a shock but it's so sudden that it looks as if the producers ran out of money or time or something.

    In rest a fost perfect filmul , pacat de ultimul minut din film , trebuia alt final , daca va uitati la acest film ascutati de sfatul meu.

    Cand in cele din urma reusesc sa ajunga pe o barca si parasesc insula exact in acel moment opriti filmul , ok ?...chiar va rog sa faceti acest lucru.
    Last edited by White Shadow; 10th December 2006 at 04:19.
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  17. #1004
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    Borat e un film facut pt inteligentii de americani,nu pt romani.
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  18. #1005
    God of all Gods Sasuke Uchiha's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    debajo de un puente
    Posts
    6,088
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SHADOW View Post
    Cand in cele din urma reusesc sa ajunga pe o barca si parasesc insula exact in acel moment opriti filmul , ok ?...chiar va rog sa faceti acest lucru.

    ai facut-o, parea atat de interesant postul tau dar finalul la stricat complet, daca stiu ce se intampla nu pot sa ma mai uit la film
    ..the world would be covered in darkness, it would basically block out the sun. That is the might of the Uchiha penis.

  19. #1006
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ValiEnte View Post

    ai facut-o, parea atat de interesant postul tau dar finalul la stricat complet, daca stiu ce se intampla nu pot sa ma mai uit la film
    Pai exact asa îi si filmul , foarte interesant pana la final , exact ultimul minut il strica complet , pai nu ai de unde sa stii cum ajung ei pe barca.
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  20. #1007
    God of all Gods Sasuke Uchiha's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    debajo de un puente
    Posts
    6,088
    Reputatie
    1
    daca-l gasesc probabil ca o sa-l descarg...
    hai spune ce se intampla in ultimul minut, ia vreun caine cu ei sau pe altcineva fara sa stie, ceva de genu asta ?¿
    ..the world would be covered in darkness, it would basically block out the sun. That is the might of the Uchiha penis.

  21. #1008
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ValiEnte View Post
    daca-l gasesc probabil ca o sa-l descarg...
    hai spune ce se intampla in ultimul minut, ia vreun caine cu ei sau pe altcineva fara sa stie, ceva de genu asta ?¿
    Nu spun nimik , trebuie sa te uiti la film daca vrei sa aflii ce se intampla in ultimul minut cand un caine sare pe ei exact cand deschide unu o usa.
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •