Post: UEFA cere excluderea Stelei din Europa
User: Doctor_Satan
Infraction: Jigniri conform Regulament punctul 6.8 litera c
Points: 0

Administrative Note:
Da

Message to User:
Acordata sanctiunea sa nu mai boceasca Rossi ca el e sanctionat si tu nu

Original Post:
Eu sunt anti-Steaua, dar daca ei vor fi exclusi din Europa, atunci bozgorii ar trebui desfiintati si toti care au fost la ei pe stadion sa fie bagati la puscarie.
De magarii aia nu spun nimic. Au injurat si ne-au facut tigani prin toate garile (asta nu-i xenofobie, nu, e doar rasism), au venit cu mesaje demne de evul mediu (ca doar atunci au detinut ei Ardealul si li se pare ca inca li se cuvine doar pentru ca putorile si scursurile lor au ramas aici si au fost acceptate), la ei pe stadion se aruncau torte de parca era Revelionul (a, nu, nu-i nici o problema ca un suporter roman a fost ranit e torta si alte echipe sunt suspendate pentru chestii de genul asta).
Ce conteaza ca ei cer autonomie la noi in tara?
Chestiile astea sunt doar chestii minore. Marea lor problema este ca i-am injurat pe unguri dupa ce ne-au facut tigani tot drumul lor pana la Bucuresti.
Pai daca stam si acceptam ca cei alesi de noi sa ne fure si sa-si bata joc de noi pe fata, ne asteptam de la straini sa nu ne ia drept prosti?


Quote Originally Posted by petea View Post
Eu cred ca s-a luat o masura:amendarea. Daca recidiveaza, atunci se poate vorbi de o asemenea masura.
N-ai citit ce scrie acolo? Au facut apel si cer o pedeapsa mai drastica.