Page 61 of 506 FirstFirst ... 1151596061626371111161 ... LastLast
Results 1,261 to 1,281 of 10621

Thread: REAL MADRID - Discutii generale

  1. #1261
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    ati castigat si voi o data mai clar si gata, acum sunteti cei mai tari afla ca nu e asa :p Albacete este o echipa slaba... care se afla pe locul 18 in Primera asa ca nu vad de ce va bucurati atat de mult ca i-ati batut la scor

    si faza cum ca noi, cei care tinem cu Barça, murim de ciuda m-a dat gata
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  2. #1262
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Thanya
    Da?
    Parerea mea:Real rrruuuulllllzzzzzzzzzzz.
    Ok?
    Comentariile voastre ne demonstreaza ca muriti de ciuda ca pitigoiu` cand este tinut in cushca.
    esti tare Thanya, eu n-am de ce sa mor de ciuda, mi-a placut meciul, am savurat spectacolul, dar va tine sa jucati tot asa in continuare sau aveti astfel de evolutii o data pe sezon?
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  3. #1263
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    Spectacol a fost intradevar, cred ca au trecut mai mult de 5-7 luni de competitzie de cand Real nu a mai dat scorul etapei
    Intradevar un meci frumos, dar daca nu gafa Samuel era si mai frumos, un 6-0 era ceva, dar si 6-1 este bun, mai ales ca au marcat totzi "galactici"
    Sunt bucuros, ca avem moralul ridicat pt meciul de saptamana vitoare cu Barcelona, cu toate ca sunt perfect constient ca Barca nu e Albacete si nu pot sa zic ca este in "criza" chiar daca a piedut la Sevilla...
    Sper intr-o victorie, fie ea si la limta, sau la un rezultat de egalitate

    Forza Real Madrid

  4. #1264
    2 3 viorel 31's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Gaesti-Dambovita
    Posts
    501
    Reputatie
    1
    Salutare tuturor fanilor lui REAL Madrid!
    Ma bucur sa observ ca sunt f multi iubitori de Real Madrid si de Steaua pe acest forum.
    Acestea - alaturi de Inter in Italia - sunt favoritele mele din Europa pe linie de fotbal, dar Real este de departe cea mai mare echipa de fotbal din istorie.
    Galacticii au revenit in campionat puternic dupa acest 6-1 cu Albacete, dar adevaratul duel sa va da pe Camp Nou din Barcelona, el classico, cum ar spune spaniolii, o adevarata finala de Liga Campionilor -cred ca sunteti de acord-.Sunt sigur ca va fi un meci superb si sper ca Real sa castige
    [B]... Just precious ...[/B]

  5. #1265
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    Sper sa ai dreptate in privintza victoriei lui Real Madrid pe Camp Nou
    Cu toate ca nu simpatizez decat Realul din lista ta de echipe, itzi urez cat mai multe mesaje si sa sustzi Realul mult timp de acum inainte, a, si "bun venit"

  6. #1266
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    vise, vise si iar vise zici ca sunteti ca si oltenii de pe forum de asta vara, care erau siguri ca Craiova va castiga campionatul anul acesta
    eu cred ca real poate scoate maxim un punct din partida de sambata... si asta cu mult noroc (poate cu ajutorul arbitrului )
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  7. #1267
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    Hai Poli, tu nu recunosti ca Real joaca bine, nici daca reuseste sa castige tot ce se poate
    Fiecare echipa are sansa ei, deci nu vad de nu ne-am juca o...
    Asa atzi crezut si cu Betis, pt ca daca tu imi spui ca credeai ca putetzi sa facetzi egal, sau sa luatzi bataie, eu nu te cred si uite ca asa s-a intamplat...

  8. #1268
    S.ßernabéu Thanya's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,755
    Reputatie
    1
    Uff..tare mi-e ''groaza'' ca o sa plangi sambata mey Hai Poli.
    ...Iker Casillas

  9. #1269
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Dumitrescu Ionutz
    Hai Poli, tu nu recunosti ca Real joaca bine, nici daca reuseste sa castige tot ce se poate
    nu-i adevarat :p intr-adevar acum se pare ca jucati si voi ceva mai bine, dar trebuie sa recunosti ca echipa momentului in Spania este Barça (chiar daca a pierdut ultimul meci)
    @thanya... ma dezamagesti chiar ma crezi in stare sa plang daca barça pierde in fata realului
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  10. #1270
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    Trebuie sa o contrazic pe Thanya, nu o sa plangi, o sa urli de furie

    Ai dreptate, echipa mom. in Spania tot Barca este, dar asta nu inseamna ca noi nu avem sanse aprope egale la victorie

  11. #1271
    S.ßernabéu Thanya's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,755
    Reputatie
    1
    Sa zicem ca accept o contrazicere din partea ta Ionutze :p.Nu o sa plangi Hai Poli o sa-ti bagi unghia-n gat
    ...Iker Casillas

  12. #1272
    2 3 viorel 31's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Gaesti-Dambovita
    Posts
    501
    Reputatie
    1
    Multumesc de urarea de bun venit Ionut Dumitrescu.
    Si eu sper sa fiu ceva mai activ pe forum, dar timpul....este o mare pb. ,sigur ca voi sustine Realul intotdeauana si la bine si la rau - sper ca va fi numai bine pt echipa -tin de prea mult timp cu ei pt a ma pierde pe...drum
    [B]... Just precious ...[/B]

  13. #1273
    Socrate!
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Moldova
    Posts
    8,157
    Reputatie
    1
    Thanya,trebuie sa te contrazic si eu Eu cred ca hai poli isi taie unghiile,asa ca n-are sa aiba ce baga in gat la tine poate sa fie mai periculos daca pierd galacticii,daca intelegi ce vreau sa spun

  14. #1274
    S.ßernabéu Thanya's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,755
    Reputatie
    1
    Heh....de unde shtii tu ca eu nu-mi tai unghiile?
    Atunci Hai Poli o sa-shi bage degetele in gat :p.Iar eu pot sa-mi tin unghiile mari fara nici o problema pt. ca Real va cashtiga.
    ...Iker Casillas

  15. #1275
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    daca vii tu sa ma ajuti sa-mi bag degetele-n gat poate o sa reusesc
    dar oricum nu o sa fiu nevoit sa fac asta deoarece Barça va castiga :p
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  16. #1276
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    Ce avetzi mai ?, va place sa va chinuitzi singuri
    Hai Poli, te tzine un pariu:p???
    Last edited by realmadrid.com; 18th November 2004 at 22:40.

  17. #1277
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    @ionutz altadata... poate in retur
    propunei pariu lui alejandro... poate el accepta ca tare-as vrea sa te vad cu avatar cu Barça
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  18. #1278
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    Asta inseamna doar un singur lucru....tzie frica
    In retur va fii mai riscant, deoarce jucatzi pe Bernabeu si sansele scad considerabil, dar asta este, daca nu vrei sa profitzi de sansa...

  19. #1279
    S.ßernabéu Thanya's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,755
    Reputatie
    1
    Real Madrid want midfielder David Beckham to end his career at the Santiago Bernabeu.

    The Telegraph says Real have offered Beckham a two-year contract extension, which would keep him in Madrid until 2009.

    Hehe....Real vrea ca Beckham sa imbatraneasca pe Bernabeu.....nush daca tre` sa ma bucur sau nu dar sper sa fie bine pt. echipa ca Beckham sa ramana la Real.
    ...Iker Casillas

  20. #1280
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Dumitrescu Ionutz
    Asta inseamna doar un singur lucru....tzie frica
    In retur va fii mai riscant, deoarce jucatzi pe Bernabeu si sansele scad considerabil, dar asta este, daca nu vrei sa profitzi de sansa...
    hai ca m-ai convins :p
    bate barça => tu ai avatar si semnatura cu barça o sapt.
    bate real => eu am avatar si semnatura cu real o sapt.
    egal => pariul se anuleaza
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  21. #1281
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    :
    Stai eu ca sunt cam influent:p
    Se accepta partzial, ce zici daca bate Real sau face egal tu ai semnatura si avatar cu Barca, asa este mai corect, totusi Barca este peste Real, asa a fost si pariul trecut, cine pariaza cu echipa mai slaba, are si egalul, ce zici merge ?

    PS_Gata cu netu in seara asta, incepe MTV Europe Music Awards 2004, Live from Roma
    Pt cine se uita, vizionare placuta
    Last edited by realmadrid.com; 18th November 2004 at 22:58.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •