View Poll Results: Care este cel mai mare papagal de pe forum ?

Voters
40. You may not vote on this poll
  • Bumbescu

    13 32.50%
  • White Shadow

    13 32.50%
  • Amandoi

    5 12.50%
  • Altul , specificati pe forum care.

    9 22.50%
Page 1 of 12 12311 ... LastLast
Results 1 to 21 of 252

Thread: Cine e cel mai mare papagal ?

  1. #1
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1

    Cine e cel mai mare papagal ?

    Acuma am ajuns acasa dintr-un club si probabil cocktailurile consumate sunt de vina pt deschiderea acestui thread......

    Zilele trecute am fost acuzat de "omul care aduce cartea" ca eu sunt cel mai mare papagal de pe forum si cum parerea lui nu conteaza pt mine vreau sa aflu parerea altor persoane.........

    Votati care credeti ca e cel mai mare papagal de pe forum si specificati pe forum care e si motivul......

    Papagalul care va primi cele mai multe voturi va primi o colivie mare , metalica de 5 stele in care isi va petrece tot restul vietii lui de papagal......

    Cam atata , am plecat la culcare pt ca incepe Tiesto sa isi faca aparitia prin mintea mea in mod surprinzator......

    Nu inchideti acest thread pt ca este un thread JUST FOR FUN...puteti sa-l inchideti doar daca se ajunge la jigniri.....

    Va rog frumos sa postati on-topic si fara sa jigniti , vorbiti doar despre papagalii de pe forum.......

    Este un thread serios care cere seriozitate maxima......
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  2. #2
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    BAK , fara indoialapapagalii mananca capsuni?
    [QUOTE=Marius;3682151]
    Acum sa nu va sfiiti sa ziceti de toti si toate. Cu un limbaj decent, desi ei[COLOR="Red"][SIZE="6"] nul [/SIZE][/COLOR]merita.[/QUOTE]

  3. #3
    OLTEAN Balaci's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Targu Jiu
    Posts
    8,661
    Reputatie
    1
    Interesanta intrebare

  4. 7th October 2007, 10:37
    Reason
    gata, s-a rezolvat

  5. #4
    sport legend luma's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    15,302
    Reputatie
    1
    Nuuuu, Ulysses a votat "altul".

    @Shadow: sunt copilarii, zau asa!
    Orice om este al naibii de prost măcar cinci minute pe zi. Înțelepciunea constă în a nu depăși această limită.

  6. #5
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    Alexandru cel Mare este cel mai mare papagal ca dimensiuni.

    Alexandru cel Mare face parte din papagalii rangului Amazon, sunt cunoscute 27 de specii ca facand parte din acest rang. Toate cele 27 de specii sunt vorbitoare, unele invata mai multe cuvinte decat altele, aceasta bineinteles cu ajutorul oamenilor, a caror mimica o pot reproduce.


    Eu am votat sincer
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  7. #6
    sport legend luma's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    15,302
    Reputatie
    1
    Hard, nu este Macao?
    Orice om este al naibii de prost măcar cinci minute pe zi. Înțelepciunea constă în a nu depăși această limită.

  8. #7
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    Eu de Alexandru am dat
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  9. #8
    sport legend luma's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    15,302
    Reputatie
    1
    Eu am crezut ca glumesti...
    Exista?
    Orice om este al naibii de prost măcar cinci minute pe zi. Înțelepciunea constă în a nu depăși această limită.

  10. #9
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    Da,si nu e Bumbescu !
    Cauta pe google
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  11. #10
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    vai ce face bautura din oameni

  12. #11
    Ground Breaker r0bby's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    4,991
    Reputatie
    1
    Cel mai mare papagal este Hyacinth Macaw:


    http://www.birdsplace.com/images/hyacinth.jpg

  13. #12
    ... life... flor's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,223
    Reputatie
    1
    foarte dragut papagalul!

  14. #13
    Ground Breaker r0bby's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Constanta
    Posts
    4,991
    Reputatie
    1
    Da,are un metru.

  15. #14
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    dar oare Bumbescu ce spune despre toate astea?
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  16. #15
    Gracias Raul! torn_beton's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,547
    Reputatie
    1
    Cred ca Bumbescu va spune numai lucruri interesante, care peste cateva ore se vor transforma in .... , iar il cenzureaza comunistii.

    Shadow: Tare topicul!
    Gracias Raul! Hala Madrid!

  17. #16
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    Deocamdata Bumbescu e preferatul publicului...nu are de ce sa se planga
    Sa vedem discursul lui public
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  18. #17
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by r0bby View Post
    Cel mai mare papagal este Hyacinth Macaw:


    http://www.birdsplace.com/images/hyacinth.jpg
    Neah, cunosc io unu` mare mare si`i rarait

  19. #18
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by White Shadow View Post
    Acuma am ajuns acasa dintr-un club si probabil cocktailurile consumate sunt de vina pt deschiderea acestui thread......

    Zilele trecute am fost acuzat de "omul care aduce cartea" ca eu sunt cel mai mare papagal de pe forum si cum parerea lui nu conteaza pt mine vreau sa aflu parerea altor persoane.........

    Votati care credeti ca e cel mai mare papagal de pe forum si specificati pe forum care e si motivul......

    Papagalul care va primi cele mai multe voturi va primi o colivie mare , metalica de 5 stele in care isi va petrece tot restul vietii lui de papagal......

    Cam atata , am plecat la culcare pt ca incepe Tiesto sa isi faca aparitia prin mintea mea in mod surprinzator......

    Nu inchideti acest thread pt ca este un thread JUST FOR FUN...puteti sa-l inchideti doar daca se ajunge la jigniri.....

    Va rog frumos sa postati on-topic si fara sa jigniti , vorbiti doar despre papagalii de pe forum.......

    Este un thread serios care cere seriozitate maxima......

    Acuma am ajuns si eu acasa, dintr-un birt ordinar unde am consumat rdp si ce gasesc aici: un thread genul "hai sa-mi bat inca odata joc de mine" deschis de amicul shadow, care se pare ca nu a auzit de expresia "a te plimba in curul gol prin fata p---- sculate".

    In primul rand stimabile daca vroiai o disputa de genul asta trebuia sa ma inviti in arena, unde probabil ca as fi venit, cu mare scarba insa.
    In al doilea rand ar trebui sa expui niste motive pt care eu sau altcineva as fi asa cum sustii tu.
    Eu de exemplu, imi cunosc f bine punctul de vedere, stiu f bine de ce te consider asa:

    1. Esti unul din cei mai mari analfabeti de pe forumul asta, poate chiar cel mai mare, esti unul dintre cei care schingiuieste constant limba romana.

    2. Dupa ce ca esti agramat, mai ai si tupeul sa faci misto pe tema asta, iti permiti sa vorbesti despre "omul care aduce cartea", cand de fapt pt tine nu ar trebui sa existe decat "omul care aduce abecedarul".
    Asta de obicei li se intampla celor care imbina un coeficient de inteligenta extrem de redus(pt asta nu te acuz, nu e vina ta) cu o ingamfare ce nu se bazeaza pe absolut nimic.

    3. Esti creatorul unora din cele mai puerile, mai de prost gust si mai telenovelistice posturi intalnite pe aici. Iata un exemplu:

    http://www.onlinesport.ro/forum/show...&postcount=739

    Trecand peste exprimarea bolovanoasa si peste agramatismul flamboaiant postul de mai sus l-ar putea face sa paleasca de invidie pe orice producator de texte manelistice sau pe orice fante de mahala specializat in excrocarea fetelor batrane si fara noroc in viata.

    4. Esti cel care promoveaza constant aici o ingamfare legata de un aspect minor al vietii si anume toalele. Ai scris de nenumarate ori despre "ochelarii mei de o suta de euro" sau despre "pantofii mei dada".
    Toate ca toate daca nu ar fi vorba de fapt, din nou de un manelism, vestimentar de data aceasta, obsesia ta pentru alb, pantofi albi(Doamne iarta-ma) sau pantaloni albi fiind un veritabil pericol pentru tinerele gravide, care numai imaginandu-si asa ceva ar putea avorta spontan.

    Astept sa-ti expui si tu punctele de vedere, sa vedem care-ti sunt argumentele.
    In rest, chiar daca eu voi strange oaresce voturi de la diversi dinamovisti sau rapidisti ce ma considera antipatic sau enervant si care vor gasi acum un prilej de razbunare, iti spun cu o f mare siguranta: personaj mai ridicol ca tine pe acest forum nu exista.

    Last edited by Bumbescu; 7th October 2007 at 13:20.
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  20. #19
    Gracias Raul! torn_beton's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,547
    Reputatie
    1


    Shadow sa nu mai bei, ca uite ce zi nasoala ai dupa bautura.

    Bumbescule, cotinua bre' ca m-am trezit de la deshidratare.

    Partile cu Don Juan si pantofii/pantalonii albi sunt de departe cele mai tari posturi vazute pe forumul asta.

    Shadow cand te imbraci in alb, sper ca esti asortat, adica alb complet.
    Gracias Raul! Hala Madrid!

  21. #20
    OLTEAN Balaci's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Targu Jiu
    Posts
    8,661
    Reputatie
    1
    Eu tocmai am terminat de citit postul kilometric de pe Friendship Thread 4
    Pacat ca deja am votat inainte de a-l vedea

  22. #21
    Gracias Raul! torn_beton's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,547
    Reputatie
    1
    Tyler te astept cu popcornul, ca ti-am pastrat loc aici pentru premiera.

    Noi vom observa doar, in calitate de critici.
    Gracias Raul! Hala Madrid!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •